Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Csendes típus, de legbelül öntelt.(tételezzük fel hogy van alapja) Megválogatja az embereket akik körülveszik, ha nem megfelelő a társaság tovább áll. Mindenkihez kedves, és segítőkész szokott lenni, burkoltan kritizál, de akkor nagyon! Hogyha bajba kerül mindig van A, B, és C terve hogy hogyan másszon ki az adott szituációból. Afféle lelki szemetes kuka szokott lenni az emberekkel, és ha ők betámadják, megpróbálják rossz színben feltüntetni, átalakul afféle lelki zsarnokká, és "terrort" alkalmaz, ami az előbbiekben leírva nem derül ki mert képes megoldani. Várom a válaszaitokat!
2014. júl. 23. 00:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam hogy eléggé nárcisztikus, és femin viselkedése van.(Mivel nőkkel van körülvéve családon kívül és belül).
2014. júl. 23. 00:40
 2/5 anonim ***** válasza:

En pont ilyen vagyok. Allitolag nyugodt vagyok, de ha valaki bant engem, akkor egy terrorista leszek.


Szerintem jo ez igy.

2014. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
udv a skorpiok ill nyilassal mixelt skorpiok kozt, nagyreszt ram is igaz.
2014. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
E/3-ban tettem fel a kérdést, de rólam van szó. ÉS eléggé introvertált vagyok, szeretek egyedül maradni.
2014. júl. 23. 12:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szűz a horoszkópom :)
2014. júl. 23. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!