Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálja mindenki az 1D-t?

Miért utálja mindenki az 1D-t?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert senki nem tudja mi az
2014. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem utalom oket, viszont nem is a kedvencem. Meghallgatom a nagyobb slageruket, ennyi. Van amit szeretek is kozuluk.


VISZONT ki nem allhatom azt a magatartast mikor valakit ugy balvanyonakmint Istent... azert az mar kicsit szanalmas szerintem.


Nekem is vannak kedvenc egyutteseim, szineszeim, filmeim, de megsem balvanyozom oket es orulok meg ha meghallom/meglatom oket...

2014. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Menedzserek altal felfuttatott, tingli-tangli zenet jatszo gyerekzenekar. Meg lehet hallgatni, de nem epp a legjobb zene.
2014. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Az a viselkedés, amivel Ők a csúcsra jutnak.... 30 évesen is azt a kisfiús "bájt" akarják majd beadni a tiniknek? Kisfiúk. 5 kisfiú összeállt dalolászni. és ez sok tininek bejön...
2014. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
mi az az 1D?le vagyok maradva? :D
2014. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mert szar
2014. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi az? Én még nem hallottam róla?
2014. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Mert egy szar, tehetségtelen fiú banda. Menedzserek, és az "1D team" kreálta őket, akiknek az a dolguk, hogy minél többet kaszáljon az aktuális sláger. Nincs tehetség a siker mögött. Üres, tartalmatlan, értéktelen szar a zenéjük.


Az 1D rajongói tábor még szomorúbb. Sajnos nyílvánvaló, hogy a palackozott hasmenést is eltudják adni, ha elég marketing van mögötte.

2014. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tingli-tangli gyagyi semmi, amit ők képviselnek. Biztos jól néznek ki, ez bejön a tiniknek.

Sajnos nem tudják, mi az igazi könnyűzene.

2014. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Beliectioner vagyok.

Imadom Justint es az 1D-t is. Elkezdhetnek az utalkozoknak fecsegni errol-arrol, belinkelhetnem ahol Harry elbogte magat az utalkozok miatt, mert o ennyire jo akar lenni es meg akar felelni mindenkinek.

Megtehetnem, de tudom hogy azok akik szidjak Oket tovabbra is azt tennek. Tovabba azt is tudom hogy el se olvasnak.

Most valaszolnek a kerdesedre.:)

Nem utalja mindenki az 1D-t. SOT kimondottam sokan tamogatjak azt az 5 elkepesztoen csodalatos, kitarto fiut. Mert a One Directon orok. Ezt minden Directioner/Beliectioner tudja. Hiszen..Ok annyi ember eletet tettek jova es mentettek meg. Ez egy olyan dolog amit az ido nem torolhet el. Soha.

2014. júl. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!