Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Abban, amit Szaniszló Ferenc...

Abban, amit Szaniszló Ferenc és a többi hasonló gondolkodású ember mond az echo TV-ben, mennyi igazság van?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Van pár dolog amiről az igazat mondja, de sok dologról mérhetetlen marhaságokat beszél.
2013. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Semennyi.
2013. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondoljátok?
2013. nov. 6. 18:33
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Akkora hülyeségeket szokott beszélni, nem értem hogy lehet vevő rá akár egy ember is.
2013. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet tudni...Aki azt mondja mindenben hazudik, na az totál nem ért hozzá ! Mai világban semmiben sem lehetsz biztos
2013. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
max. 5%
2013. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Marhaságnak hangzik, de volt pár dolog, amiben rátapintott az igazságra. Mondom ezt úgy, hogy poltikailag teljesen más állásponton vagyok mint Ő. Sajnos sokan arra is azt hiszik, hogy buta összeesküvés elmélet, ami sajnos a való világ. Viszont Szaniszló olyan összefüggéseket is lát, amik egyértelműen nem valósak, vagy nem megalapozottak, tehát jellemző rá egy nem gyenge üldözési mánia.
2013. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Amit Szaniszló elvtárs lenyom külpolitikai hírműsor címén, abban annyi a valóság, amit a témamegjelölés megkíván. Tehát maga az esemény megtörtént és igaz is többnyire, csak az előzmények, indítékok, adatok, számítások és a feltételezett következmények nem stimmelnek.


Röviden illusztris példa arra, hogyan ne készítsünk olyan műsort, ami a valóságon alapul. A többi műsor olyan, mint a másik két párttévén. Vannak rész vagy akár teljes igazságokat is, de alapvetően nem tartom mérvadónak egyik műsort sem.

2013. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Én szeretem, visítva röhögös kategória!
2013. nov. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bennem mindig az jön elő, hogy tudja sorban mind ilyen jól ezeket a dolgokat, mintha én mondanám. Legfeljebb sokkal jobb az ő előadó készségük mellé.


Lehet érezni, hogy őszinte magyar ember és a lelkéből beszél.

2013. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!