Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt ilyen ember még...

Van itt ilyen ember még rajtam kívül, akit érdekelnek a művészetek, más mint a többiek, komolyabb gondolkodású?

Figyelt kérdés

Kezdett érdekelni a dolog,hogy mennyi ilyen ember van még körülöttem mint én,mivel az ismerőseim közt csak 2 van,aki hasonlít rám,velük sem találkozhattam még,mert nagyon messze lakom tőlük..A művész emberek társaságában érezném jól magam,így viszont többnyire egyedül vagyok,mert máshogy gondolkodom,máshogy látom a dolgokat,mint az átlag,akik nekem nagyon sablonosak.

Szóval...ilyesmi embereket keresek,akik kilógnak a sorból és másnak érzik magukat mint az átlag,gondolom ők sem találnak hozzájuk hasonlót.

Ez a kérdés nem korhoz kötött.Az emberek ezen csoportja,amibe én is beleillek szinte egyformák,nagyon sok a közös nyilván,de baromira kevesen vagyunk.

Ha esetleg idetévedne egy iylen ember, írjon!


2013. aug. 25. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Érdekel a művészet engem is, csak én nem így szoktam fogalmazni. :) Jelenleg könyvillusztrátor szeretnék lenni. :)

Komolyabb? Fogalmam sincs. :D Szerintem csak egyszerűen mást szeretek. Nem tudom.

Amúgy meg lehet találni, csak szét szórtabban szerintem. :)

13/L

2013. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az a művészet hogy hogy tehetett fel ilyen kérdést egy retardált gyagya.
2013. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Magyarország területén szétszótan lehet találni 1-2 ilyen embert, igen :) De elképesztő látni,milyen ritkaságszámba mennek ezek a tulajdonságok.
2013. aug. 25. 21:22
 4/22 SzilKa ***** válasza:
Én lehet, hogy ilyen vagyok... Egyébként művészettel foglalkozom. És tényleg kilógok a gondolataimmal a sorból, ami nem túl jó érzés.
2013. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem annyira nem ritkaság, mert eléggé sok rajzost látok oldalakon például, meg hallok mangakákról, akiknek rajzolásból áll a munkájuk, grafikusok stb. :) Csak jó helyen kell keresni. Inkább így kellene fogalmazni. :)

13/L

2013. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Műkedvelő vagyok, de nem mindegy, milyen természetű és milyen témájú művészetről van szó, egyáltalán, hogy mit értünk alatta, nyilván nem minden érdekel.

Valamennyire különcnek is merem nevezni magam, csupán azért, mert külső visszajelzések szerint is egyöntetűen az vagyok (önmagát majdnem mindenki kicsit különcnek, másnak tartja). A különcségem természetesen egyáltalán nem biztos, hogy pozitív dolog, sőt valószínűleg sok eleme kifejezetten negatív tulajdonságból ered - engem viszont nem zavar, és környezetemet sem, szerencsére vannak olyanok, akikkel találok közös témát.

2013. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Önismereti és önértékelési gondjaid vannak. Ennyi az egész.
2013. aug. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jaj, de nagy művész itt valaki... Minden második ember ilyennek vallja magát, tökéletesen átlagos vagy, nyugodj meg.
2013. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ha olyan tökéletesen átlagos lennék valószínűleg nem lenne ilyen nehéz olyan embert találni mint én...de a logikád az topon van, látom.

Csak értelmes kommenteket kérnék,akinek nincs elég agya ehhez a témához az inkább ne is írjon, nem szórakozásból tettem fel a kérdést!

2013. aug. 26. 19:14
 10/22 pagratan ***** válasza:
Én pont így érzem magam. Azért annyira kevesen nem vagyunk, csak valahogy szétszórtan. Én azóta sem találok olyan társaságot magam mellé, mint amikor művészeti iskolába jártam, így a környezetemben elég outsider vagyok.
2013. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!