Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 14 éves lány vagyok és kapcsol...

14 éves lány vagyok és kapcsolatra vágyom, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy elmennénk sétálni,beszélgetnénk,filmeznénk,hülyülnénk..Annyira egyedül érzem magam,szeretnék odabújni valakihez és érezni,hogy szeret..Pesten csak tapló srácok vannak..?:D:/ Normális válaszokat légyszi..

2014. júl. 5. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen normális:)

Nem csak taplók vannak. Ezt kikérem magamnak:P

2014. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
nagyjából csak azok vannak:D tapasztalat:P 15/L
2014. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
54%
szerintem 14 évesen én is vágytam már erre :)
2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Persze,ez teljesen normális,hiszen az ember társasági lény.Az is jó,hogy azért a magányod ellenére nem jössz össze bárkivel.Kívánom,hogy a magányod mihamarabb elmúljon,mert tudom,hogy rossz egyedül lenni.
2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Normálisnak normális. Vagyis mostanság. Régebben nem.

Ezt onnan tudom, hogy én is pont 14 éves lány vagyok, és én is erre vágytam hosszú ideig. De egy idősebb fiú barátommal beszélve elmondta azt, amit én az elején. El is gondolkoztam, de nem az ő hatására.

Én azért mondtam azt, hogy még felesleges ez, mert nem tartom magam eléggé érettnek. Vannak bajaim, amit nem tudok megoldani egyedül se. És inkább magammal vagyok elfoglalva. Még nem tudom egy másik ember gondjait is közösen felvállalni, és folyamatosan támogatni. S erre úgy jöttem rá, mert amikor ezen gondolkoztam, akkor mindig csak az jutott eszembe, hogy: jó lenne hozzá bújni. Jó lenne ha szeretne valaki. Stb.

De arra egy cseppet sem gondoltam, hogy én ezt viszonozni tudnám. Nem gonoszság ez. Csak innen látszik, hogy én speciel nem vagyok erre érett, és még várni kell vele. A korosztályom srácai annyira nem érdekelnek, az idősebbek meg nem vesznek komolyan. Jogosan.


Szóval szerintem gondolkozz el azon, hogy te fel tudnád vállalni a másik ember baját is? Csak kapni szeretnél, vagy kölcsönösen adni? Mert most inkább úgy jön le, hogy a te igényeid miatt kellene az a fiú. Persze nem bántásnak mondom. Csak elgondolkodtatónak. :))

Meg nem is kell keresni a szerelmet. Az majd jön, ha eljön az ideje. Nem kell elsietni semmit sem. :)


14/L

2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
60%
Ez normális a te korodban.
2014. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
12%
Persze, van akinek már 12 évesen viszket a puncija, úgyhogy már itt az ideje. Ráadásul a falusi kis ribik aztán tényleg nem válogatósak, jön a tenyészcsődör és jól megdöngeti őket.
2014. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

ma 21:03!


14 éves létedre eléggé éretten gondolkodsz. Szerintem te pont, hogy érett vagy már egy kapcsolatra:)

2014. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 5. 21:19
 10/24 anonim ***** válasza:

"14 éves létedre eléggé éretten gondolkodsz. Szerintem te pont, hogy érett vagy már egy kapcsolatra:)"


Tehát, ha nem akar még kapcsolatot, akkor emiatt már érett is rá? :D Szerintem pont az ellenkezőjét akarta mondani.

2014. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!