Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha kedvetlen vagyok, olyan...

Néha kedvetlen vagyok, olyan mintha 2 személyiségem lenne?

Figyelt kérdés

Nemtudom, mitol vagyok neha ilyen kedvetlen es szomorul. Seholgy sem talalom az okot, hiszen tokeletes eletem van. Kikoltoztem ujzelandra ami az almom volt, imadom az iskolamat, lassan megyek az orszag egyik legjobb egyetemere. Egesz sok baratom van itt a nyelv tokelettesege ellenere. Zongoraban maximum szinten vagyok, kinezetemmel teljesen megvagyok elegedve, jol nezek ki stb. A csaladomban sohasincs veszekedes, mindent mgtudok veluk beszelni.

Hol keressem a problémát? Neha igy ramjon ez a kedvetlenseg, es kepes vagyok egyik percrol a masikra teljesen megvaltozni, es bevagom a bunkot, es csak bambulok... Valamikor egesz napom igy tlik, olyzankor valahogy semmihez sem tudok hozzaszolni, csak nezek ki a fejembol. A masik nap pedig mintha egy masik ember lennek, be nem all a szam es social butterfly leszek.

Fogalmam sincs mi tortenik, teljesen veletlenszeruen valtakozik ez a 2 szemelyiseg. Hol keressem a problémát?


2014. júl. 24. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mániás depressziós vagy. Keress fel egy pszichológust.
2014. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy inkább borderline személyiségzavar, de ezt majd a szakértő megszakérti.
2014. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bipolaritás. Úgy is mondhatnám, hogy lelki hullámvasút. Ne érezd magad emiatt rosszul, rengeteg ember ismeri ezt, én is. Ez nem nyafogás, és nem is kifogáskeresés. Egyszerűen, próbál kialakulni a végső személyiséged, csak éppen nem tudja, hogyan tegye. Picit talán túl sok változás történt egyszerre az életedben, és emiatt néha elfog a bizonytalanság.
2014. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Menstruáció!!!


SKIZOFRÉN ÁLLAT!:*

2014. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gebasz1 ***** válasza:
Skizo.
2014. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!