Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszahúzódó természet vagyok,...

Visszahúzódó természet vagyok, akik nem a barátaim azokkal nem igazán tudok beszélgetni, tudok ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok az a nagyhangú ember, aki bármikor, bárkivel tud beszélgetni. Van hogy osztálytársammal buszozok haza, és csak némán meredünk egymásra. Van esetleg valami módszer arra, hogy az ember közvetlenebb legyen, kevésbé legyen zárkózott, könnyebben ismerkedjen emberekkel? Nem akarok mindenkinek a barátja lenni, de azért jó lenne ha egy kicsivel könnyebben menne az ismerkedés.

2014. júl. 26. 17:52
 1/2 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Félén és általában csendes. Még barátkozni is félek ezért próbálkozom itt.

Talán tudnék valahogy segíteni, ha írsz privit és megírod a korod és nemed. :)

Amúgy 14/L

2014. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Meg kell tenned azt amit nem akarsz. Beszélgetned kell random emberekkel. :D Ha belemész a félelmedbe akkor a félelem elillan és helyébe egy intenzív jóérzés tölt el. Aztán majd keresni fogod ezt az izgalmat. :P
2014. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!