Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai világban arról, hogy egy 20 éves fiatalemberként abszolút antialkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Ezelőtt is volt aki soha nem ivott, ezután is lesz.

20 évesen is, meg 40 évesen is.

1 a sok közül.

2014. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy örülök, hogy te ilyen vagy.
2014. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Semmi, nem vagy sem jobb, sem rosszabb, mint mások.
2014. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy jó dolog.:) Az se baj mondjuk,ha valaki alkalmanként iszik,mint pl én évente 2x-3x 19 évesen.
2014. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Semmi. Nem ad hozzá az értékedhez, nem is von le belőle, nem is egyedülálló ritkaság.
2014. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindenképpen pozitiv, hogy valakinek nem abból áll a nem gép előtt ülése, hogy elmennek inni valami pub ba vagy kocsmába, és nem költ egy csomó pénzt alkoholra!
2014. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. Nem érdekel. Képzeld, én sem iszok SOHA alkoholt, pedig én fiatalabb is vagyok nálad! Annyi x-ezerszázmillió 13, 17 , 24, 35 , 40, +++ ember nem iszik alkoholt .... Puszta felvágás. Nem fognak most veled kezet fogni a férfiak, a nők pedig nem fognak rögtön ágyba bújni veled, hogy húúú, micsoda rendes alkat vagy! Tök átlagos alkoholt inni, és nem inni. Ne haragudj, de annyi ilyen idióta kérdés van ...
2014. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
* éves
2014. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem teljesen korrekt és becsülendő dolog. :)Öröm az ilyeneket olvasni, számomra legalább is, hogy nem mindenkinél divat a sík részegség és alkohol nélkül is jól tudja valaki érezni magát.

Az alkohol egyébként is roncsoló és károsító hatású.

Én speciel mindig is olyan pasikat szerettem, aki kerülik a káros szenvedélyeket. Párom 30 éves, és se cigi, se alkohol, úgyhogy ezzel a témával nem vagy egyedül! :) 24 éves lány vagyok, a cigit még kis se próbáltam, soha nem is fogom, alkohol max csak ünnepekkor nagyon kis mennyiségben, mert nem bírom.


Összességében: Örülj annak, hogy ilyen vagy! :) Sokan fogják ezt értékelni, aki meg nem, azzal meg ne foglalkozz! :)

2014. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

hacsak nincs valami komoly ellenérzésed, akkor ne legyél az. Nem véletlenül népszerű az alkohol. Legalább próbáld ki párszor, hogy milyen kellemesen spicces állapotban lenni, aztán lehetsz antialkoholista, hiszen sok embert nyomorba dönt, és felesleges pénzkidobás.


Szóval ha még nem próbáltad ki a hatását, előbb mindenképpen tedd meg, mielőtt örökre lemondanál róla anélkül, hogy tudnád mi az :)

2014. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!