Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak! Szerintetek mi...

Fiúk/férfiak! Szerintetek mi tesz igazi nővé egy nőt? Benneteket mi vonz egy nőben? Az illata, a mosolya. Stb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megfogalmazni, vagy csak annyival, hogy a kisugárzása, de ezzel nem leszel előrébb :P
2014. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Alkat,arc,lenyegeben.
2014. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem lehet megmondani, az összhatás a lényeg.
2014. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

viselkedése, modora, stílusa, külseje az összhatástól és az éntudatától lesz lányból nő!:)

27/L

2014. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a külsőségeket nézzük, akkor először is az arca. Azon felül is a mosolya. Én például nem szeretem a túl sovány nőket, de azért a bálnákat sem.

Ha a belső tulajdonságait nézzük, akkor legyen nőies. Ne legyen ribi. Ne nyafogjon állandóan, lehessen vele komoly témákról beszélgetni, de ha úgy hozza az alkalom, akkor legyen vicces. Számomra ennyi.

2014. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hm, attól nő nálam egy nő, ha minél jobban nőként viselkedik. Minél jobban ellentéte a jellegzetes férfi tulajdonságoknak.

Milyen egy FÉRFI? Magabiztos, határozott, erőt sugall, védelmezi a családját, aki szeret, stb...

Na most ezeket a jegyeket kezdik el felvenni a mai nőcik többsége, ezáltal az ilyenektől nagyon irtózom, a hideg kiráz tőlük, és elég rendesen agresszív indulatokat váltanak ki belőlem.

Nálam egy nő kedves, gyengéd, szerény, szereti ha bókolnak neki, elpirul, kacarászik minden humoros dolgon, kis virágos ruhában jár, szereti a gyerekeket...

2014. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát az elsőnek 100%-ig igaza van, én is pont ugyanígy vélekedek.

Most írhatnék én is tulajdonságokat, aztán meg lehet, hogy mégsem fogna meg összességében élőben egy olyan nő.

Kisugárzás, az összhang a lényeg. Ne próbáld erőltetni, csak add önmagad, amilyen eddig voltál, hagyd, hogy valaki önmagadért szeressen meg.

2014. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GyakoriKételkedések válasza:

Ez elégé a helyzettől függ: feleséget keresek vagy csak alkalmi/rövidtávú barátnőt.

E két nőtípus kb. táz és víz. Ha az ember asszonyt keres, akkor nem feltétlenül egy bombanőben gondolkodik, sokkal fontosabb, hogy legyen közös jövőkép, hasonló érdeklődés, szórakoztató legyen, a külsőségek másodlagosak. Az fontos, hogy ne érezzem úgy, hogy egy koloncot veszek a nyakamba. Na, az elmúlt húsz évben, amióta ez a nősülés napirenden van, ilyen nőt még nem láttam, vagy ha igen, akkor pár hónap után kiderült, hogy mégsem alkalmas. (Tudom, ez az énhibám :D )

Ha viszont csak egy nyári szórakozást, utitársat, "partnert" hajtok, akkor a következő szempontok jönnek számításba: nagy csöcs, nagy segg, vastag combok, érzéki szemek, azok mögött minél kisebb agy. (Igen, a duci csajok előnyben - mondjuk ez igaz az első kategóriára is.)

2014. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szelídség és a finomság. Sajnos sok a mai világban az elférfiasodott, szívtelen nőnemű lény.
2019. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!