Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy sima ismerős, haver...

Ha egy sima ismerős, haver már többször eljátszotta a bizalmatokat és megbántott, még megbocsátanátok neki később?

Figyelt kérdés
Vagy több ilyen eset után több lehetőséget nem adnátok neki?
2014. júl. 27. 12:13
 1/5 H* válasza:
Én azt csinálnám, mert nekem is volt hasonló...hogy bár haragba nem vagyok vele, de egyre kezdtem elhanyagolni, és nem osztottam meg vele olyan információkat, amikkel visszaélhet.
2014. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
soha
2014. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy alapvetően senkiben sem bízok, aki egyszer eljátsza a bizalmam, annak adok egy utolsó esélyt, ha még az után is tesz valamit, akkor megszakítom vele a kapcsolatot végleg. Volt olyan haver akit 8 évig ismertem, egyszer eljátszotta a bizalmam, adtam neki még egy esélyt, rá egy másfél évvel megint csinált egy dolgot amiért csalódtam benne, attól a naptól fogva közöttünk nem történt beszélgetést, letöröltem mindenhonnan, a bocsánatkérő üzeneteit olvasatlanul töröltem. Ennyi.
2014. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó ismerősöm pitiáner dologban hazudott, majd mikor megkérdeztem, miért tette, még ő volt felháborodva és elhordott mindennek. Egy ILYENNEK megbocsájtani ?! Semmi esélye.
2014. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek igen, de az életem olyan, mint egy olyan tehervonat, ami nem megy vissza ugyanarra az állomásra, így nincs miért megbocsátani, rendezni a dolgot, viszont őrzöm a gondokat...
2014. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!