Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az hogy találkozta...

Mitől lehet az hogy találkoztam egy idegennel de hónapok óta nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Voltam egy rendezvényen párhónapja nagyon messze utaztam hogy ellátogassak rá de végül hatalmas csalódás volt aztán álltam egy helyben egy előadásnál pont magamban latolgattam mekkora pénz kidobás az egész és ez a nap rosszabb már nem lehet és egy lány nekem szaladt és egy pillanatra igazából halálra is rémültem h rám zuhant de amikor megláttam a kék szemeit szinte nem akartam elengedni fel sem fogtam mi történik utána bocsánatot kértem és a barátnője megragadta a karját és mentek tovább a lány még nézett vissza rám és mosolygott ... az az érdekes hogy barátnőmmel való együttlétkor sem éreztem még soha hasonlót sem talán az első szerelmemhez tudnám hasonlítani , úgy kalapált a szívem , és a levegő elnehezedett a tüdőmben , és csak egy széles mosoly volt az arcomon amire magamhoz tértem eltűntek a tömegben úgy gondoltam h soha nem fogok hasonlót tapasztalni már...utána haza úton gondoltam magamban csak egy pillanatra elgyengültem és holnapra elfelejtem és nem törődök vele de hónapok teltek el és nem tudom elfelejteni őt....egyszerűen vágyok rá.....szerintetek fogom még látni? vagy meg találhatom valahogy? kicsit attól félek hogy azért ilyen különleges mert elszalasztottam, de mégis máskor nem szoktam ennyire lelkisre venni még kapcsolatban is gyakran tartanak ridegnek és érzéktelennek ...nem tudom mit csináljak az a lány pár percig belebotlott az életemben és jobban felkeltette az érdeklődésem mint eddig bárki ...valahogy megoldást akarok keresni mert csak eltereli a gondolataimat állandóan...
2014. júl. 28. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az élet annyira sorsszerű. Én úgy gondolom, hogy ha kell hogy közötök legyen egymáshoz, akkor találkoztok még. Akkor, amikor eljön az ideje.

Ha meg nem, akkor többé nem látjátok egymást.

2014. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Probléma: túl sok a szabad időd, és túlságosan ráérsz.


Megoldás: foglald el magad valamivel! Mondjuk tanulhatnál központozást, mert rohadtul nem lehet elkülöníteni egymástól a mondataidat, és így egy érthetetlen katyvasz az egész, amit leírtál.

2014. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14 éve próbálok elfelejteni valakit, 2-3 évente futok össze vele. Ráadásul boldog családi éeltem van és egyáltalán nem érdekel az illető. Mégis amikor meglátom összerogyok és utána pár hétig óránként eszembe jut. Aztán elmúlik, majd két év múlva ugyanez. Rossz érzés, nem tudom mit twehetnék, már elköltöztem kétszer, már alig mozdulok ki a házból is és mégis 2 hete megint láttam. Csak próbálok nem foglalkozni a sors hülyeségével és felejteni. Idővel jobb lesz, csak nyugi.
2014. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha megtagadod a sorsot ő is megtagad téged.
2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!