Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel volt már ilyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már ilyen vagy mit csináljak? Egy koncerten találkoztam valakivel és tök jól elvoltunk. Tudom, hogy soha többet nem találkozunk, hogy lehet elfelejteni? Semmi elérhetősége nincs meg nekem, meg ő az ország másik felén lakik.

Figyelt kérdés
Hogy lehet elfelejteni? Ilyen még nem volt velem.
2012. aug. 5. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ú velem már volt hasonló, elég szar, 3 éve volt és még most is gyakran gondolok rá. :/

És volt egy fél éve is, vele nem is beszéltem, de nem fejtem ki, rá nem annyiszor szoktam, de azért ő is felejthetetlen.

2012. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyi, lehet ő is keres téged. Az együttesnek, aki koncertjén voltál, a FB oldalán, fórumán, vendégkönyvében keresgélj, meg Youtube videók alatt, stb. Minden, ami a koncerthez köt.. És máskor mailcím, fb név csere ;)
2012. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én most is szívesen ellennék vele :D keresd fel! :P
2012. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem tegnap történt meg ugyan ez. Valószínűleg elfelejtette a nevemet, vagy egyáltalán engem. :D Elég rossz érzés. 10 percenként megyek fel facebookra, hátha bejelölt, de tudom, hogy nem fog. :/

Szerintem csak úgy lehet elfelejteni, ha nem gondolsz rá, ha eszedbe jut eltereled a gondolataidat és idővel elmúlik.

2012. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért nem jelölöd be te? :)
2012. aug. 6. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert én nem tudom az ő nevét. Minden nagyon gyorsan történt.

Egész eddigi életem folyamán egy ilyen pasiért nyavajogtam. Okos, jó munkája van, nagyon helyes és kimondja amit gondol. A tudat, hogy egy ilyen emberrel az egész életemet letudnám élni, mert minden szempontból biztonságban érezhetném magam mellette. Erre meg a valóság és közém áll az, hogy mire haza ért elfelejtette a nevemet, vagy mire haza ért kijózanodott és azt is elfelejtette, hogy egyáltalán hol volt.. :D Szívás.

És lehet, ha már bejelölt volna és beszélgettünk volna nappal is akkor már rég a feledés homályába lépett volna, mert előkerülne az érme másik oldala, negatív tulajdonságok blabla.

Legalább akkor már nem szenvednék.

De most még pár hónapot ezen fogok vergődni. :D Mert nem tudom mi lett volna, ha...

2012. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, ez szar... :S Az a pár hónap biztos nem lesz jó... :(
2012. aug. 7. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha koncert volt ez is, szerintem piheni a fáradalmait, élvezi a puha ágyat, a kád vizet, az otthoni kaját és majd bejelöl :D
2012. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!