Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akivel csak...

Van egy fiú, akivel csak egyszer találkoztam, mégsem tudom elfelejteni. Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Még nyáron ismertem meg egy nyaraláson, együtt buliztunk. Aztán akart velem találkozni, de nem jött össze, mert messze lakunk egymástól. Nekem még mindig sokszor eszembe szokott jutni, hiába volt közöm azóta máshoz is, soha nem fogott még meg ennyire senki és egy csomószor belegondolok, mi lenne, ha közelebb lennénk egymáshoz..
2014. ápr. 19. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha az vigasztal, hogy nekem barátnőm mellett soksz eszembe jutnak azok a lányok kivel ilyen-olyan kapcsolatba kerültem! szép emlékekre szívesen visszaemlékszik az ember!
2014. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szoktatok beszélni? egyáltalán nem szánalmas :D
2014. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát utána beszéltünk, de már régóta nem. :( gondolom ő már el is felejtett..:D
2014. ápr. 19. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas,hasonló sokakkal előfordul..
2014. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi, egyáltalán nem vagy szánalmas :). Ha ennyire mély nyomott hagyott benned, akkor lépj vele kapcsolatba facebookon vagy hívd fel, ha tudod a számát. Ki tudja, talán nem felejtett el és ő is így gondol rád. Egy szó mint száz, próbáld meg, nincs mit veszítened! :)
2014. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!