Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért ítélik el...

Egyesek miért ítélik el azokat a 30 feletti férfiakat akik mindennap végeznek önkielégítést?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés nem jól van feltéve: ugyanis nem az a gond, hogy milyen gyakran csinálja, hanem hogy ezt mások honnan tudják. Ugyanis az önkielégítés természetes dolog, ha nincs más lehetösége valakinek a feszültség levezetésére, de ha ezt úgy teszi, hogy másnak feltünik/észreveszi, az már gond.
2014. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az elsővel. Én is csinálom, ha "rámjön". Hazudik aki azt mondja ő bizony soha. De erről nem kell tudnia senkinek. Illik ezt azért diszkréten intézni, szvsz...
2014. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fórumokon (itt is a GyK-n) is elítélik, ja és leszólják. - nem mintha ez engem megrázna, csak szólok. ;)
2014. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát mert miért nem szexel? nincs barátnője vagy felesége? vagy miért nem fárasztja le őt a munkája néha annyira, hogy aludni akarjon, ha hazaért?
2014. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
mert 30+évesen lehetne már egy kis önkontrollja.
2014. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

"mert 30+évesen lehetne már egy kis önkontrollja." - úgy érted impotens lehetne már??? :O


Most komolyan, melyik 30-as pasi nem maszturbál, aki nem nulla az ágyban???

2014. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
aki nem minden nap veri ki, az impotens?
2014. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

#6


Ülj vissza az iskolapadba, látom rád fér, ugyanis szövegértelmezésből biztos, hogy megbuktál párszor.


Impotens és az önkontrollnak mégis mi köze egymáshoz???



De, annak akinek olyan sivár az élete, hogy csak a szex benne az egyetlen csillogó fénypont, magyarázhatom...

2014. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem nőként, hogy inkább a nők csinálnak ebből ekkora felhajtást... Bár nem értem miért. Szerintem ebben semmi kivetni való nincs . Milyen lenne az már,ha a férfiakra rá lenne kényszerítve hogy alig vagy ne maszturbáljanak 30 év felett? Valaki így tudja levezetni a fölös energiát, nem értem ez miért gond ?! Inkább ez, mint hogy sok ,úgymond ideges feszült férfival találjam magam szembe.

Jó persze ,akkor jöhetne erre a válasz,hogy akkor vezessék le a felesleges energiájukat sporttal. Na és akinek nincs tényleg ideje ?

Ezt meg legalább büntetlenül,ingyen az isten háta mögött is csinálhatják.

2014. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mért vannak akik elítélik? érdekes? És ugyan miért?


Nekem van párom mégis szoktam, szerintem jobb, mint félrekurni, ha nincs "kéznél"


Ha valaki ezér elítél valakit, akkor az baromi érdekes, szerintem tök mindegy ki hány évesen, milyen nemű, semmi elítélendő nincs benne, kórtól nemtől függetlenül.

2014. szept. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!