Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan utáltak meg egy...

Jogosan utáltak meg egy fórumos oldalon, ahol fórumozás helyett inkább privát üzeneteket írogattam nekik?

Figyelt kérdés

Ismerkedni, barátkozni próbáltam. Jogos, hogy emiatt totál utál már az egész oldal, legalábbis a 30 éves kor alatti emberek, és letiltanak inkább hogy ne tudjak nekik írni?

Ti a helyemben otthagynátok az oldalt így, ha amúgy fontos volt nektek valamennyire?


2014. júl. 29. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem úgy tűnne, hogy mindenkit kéretlenül zaklatsz.
2014. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
tul pofátlan voltál
2014. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És miért?
2014. júl. 29. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
otthagynám az oldalt
2014. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert függ az oldal kérdezősködési körétől


pl itt a GYK n nem fogok rá írogatni senkire hogy nincs kedve randizni mert az oldal nem erre való

2014. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődési
2014. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem utálnak jogosan, bár lehet, h túlzásba vitted. Egyszerűen a magyarok többsége annyira primitív, h meg van sértődve, ha vki ismerkedni akar vele.

kivéve persze, ha 20 körüli nagymellű lány vagy. ezen kívül egy olyan oldalt sem tudok mondani, ahol normálisan lehetne ismerkedni, mert egyszerűen túl zárkózottak és sötétek hozzá az emberek. "ez az oldal nem erre való". istenem. ennyi erővel a munkahely, utca, iskola se ismerkedésre való, ne álljunk szóba egymással, ne ismerkedjünk.

2014. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha megkérdezném előttem válaszadadotol hogy hol lakik fiu vagy lány vagy korod van kocsid hol dolgozol mennyi a fizud?


veszed?

2014. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz valakire és nem vevő rád, te meg továbbra is írogatsz, jogosan tilt le. Ha maga a fórum tetszene, érdekelne a téma, nem hagynám ott. Ha csak az ismerkedés lenne a célom és ott ez nem jönne össze, akkor máshol próbálkoznék.
2014. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez fura, a kéretlen ismerkedés nagyon fura. A fórumokon kiválóan lehet ismerkedni, barátkozni, de nem úgy, hogy privátokat küldözgetsz ismeretlenül, hanem ahogy ott egyre több témához hozzászólsz, egyre jobban megismernek, mindig lesz valaki, akivel előbb-utóbb egymásra találtok. De a privátokkal a semmiből csak annyit üzensz magadról, hogy "magányos vagyok és kétségbeesett, mindenáron barátkozni akarok, mindegy is hogy kivel".
2014. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!