Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha az álmaim,...

Mit tegyek ha az álmaim, olyan valóság hűek, hogy nem tudom eldönteni, hogy megtörtént vagy sem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért csak el tudod dönteni. :D

Semmit se tegyél. Azaz tanuld meg a tudatos álmot.

2014. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Valaki ha menstruációval álmodik, annak másnap meg is jön :D 11/L
2014. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hülye vagyok csak vannak olyan dolgok amiről nem tudom,hogy az álmomban történt meg vagy a valóságban.
2014. júl. 30. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha így van, nincs benne alkohol?

Nem iszol mikor ilyen álmaid vannak?

Nem mondok ilyet, hogy alkesz lennél, de az alkohol úgy beletud mászni az álmokba, és az álom és valóság közti kaput nagyon összetudja kuszálni, aki érzékenyebb rá...

2014. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már. Bár én nem csináltam, de ha nagyon zavar akkor vezess naplót. Amit nem tudsz eldönteni hogy megtörtént-e simán fellapozod a naplót, ha bele van írva akkor megtörtént, ha nincs akkor nem :D
2014. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az értem, hogy többekkel meg esett, de ittatok is alkoholt vagy sem?

Azért lovagolok ezen a témán, mert velem 2x esett meg ilyen, és csak, egy jó nagy ivós buli után, amúgy velem soha...

2014. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Velem 2-szer volt, nem ittam alkoholt. Aztán rájöttem, hogy álom, de nagyon nehezen sikerült eljutni odáig. Ha valamit nagyon szeretnél, vagy nagyon félsz tőle, akkor így is előjöhet. Szüntesd meg a problémát :)
2014. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem kell mindennap betépn, mert ilyen következményei lesznek...
2014. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress fel egy pszichiátert.
2014. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!