Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor voltatok utoljára...

Ti mikor voltatok utoljára boldogok?

Figyelt kérdés

Amikor úgy igazán.. szóval nem az, hogy tegnap jót kirándultatok vagy valami, holnapra meg elmúlt... hanem csak úgy boldogok voltatok.


Én kiskoromban. Nem emlékszem rá igazán.


2014. júl. 30. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elég rossz életed lehet, én most vagyok nagyon boldog, már 3 éve...
2014. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

elmesééled! :D


igen, nagyon rossz :((

2014. júl. 30. 15:52
 3/20 A kérdező kommentje:
?
2014. júl. 30. 15:53
 4/20 anonim válasza:
EN 4 eve.
2014. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
tényleg azt elfelejtettem, hogy kicsi magyarázat is legyen, hogy mitől lehettetek boldogok! :)
2014. júl. 30. 15:55
 6/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ilyen választ vársz, de leírom az enyémet.

Számomra minden egyes nap boldogság. Boldog vagyok azért, mert élhetek (más már fiatalon vagy az én korosztályomban (24) meghal akár betegség vagy baleset által),számomra tökéletesek a szüleim - jó viszonyt is ápolok velük, boldog párkapcsolatban élek, egészséges vagyok, suliba járok, boldog vagyok mert meg vagyok elégedve saját magammal...

Igaz, még a felnőttek világát nem tapasztaltam meg, de majd az is el fog jönni idővel és majd abban is meg fogom találni azokat az apró dolgokat, amelyektől boldog lehetek.

2014. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még élt a férjem, mellette nagyon boldog voltam.
2014. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó válasz :)
2014. júl. 30. 15:59
 9/20 anonim ***** válasza:
Most. :) Persze nem tökéletes az életem, van pár dolog ami miatt aggódhatok, mégis érzem, hogy boldog vagyok. Ilyen utoljára kiskoromban volt. És mivel nem is tudom, mi az oka annak, hogy kb. 1 éve ilyen boldog vagyok, félek, hogy egyszer csak olyan gyorsan köddé válik, mint ahogy jött. De igyekszem megcsinálni mindent, amire csak vágyom, olyan emberekkel veszem körbe magam, akiket szeretek/akik szeretnek, igyekszem minden problémát megoldani, helyrehozni, amit pedig nem tudok befolyásolni, azt elengedem. Ez egyelőre működik. :)
2014. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan még az életemben nem volt, mindig is zavart a magány, ami ellen nem nagyon tudok tenni semmit, hiába próbálok. Az emberek meg kinéznek maguk közül, mintha földönkívüli lennék. Így még sose lehettem úgy igazán boldog.

18/F

Mostanra meg már nem vagyok túl egészséges lelkileg, meg az az érzésem kicsit testileg se.

2014. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!