Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor voltatok utoljára...

Ti mikor voltatok utoljára boldogok?

Figyelt kérdés

Amikor úgy igazán.. szóval nem az, hogy tegnap jót kirándultatok vagy valami, holnapra meg elmúlt... hanem csak úgy boldogok voltatok.


Én kiskoromban. Nem emlékszem rá igazán.


2014. júl. 30. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után volt egy vagy másfél nagyon jó évem, nekem nagyon jót tett a változás. Aztán jött a lejtmenet.
2014. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
En 4 eve szabad voltam voltak barataim mikor mar elettarsi viszonyba lettem a parom bezar nem engedi hogy baratnom legyen es 22 eves lany vagyok szoval azert voltam boldog 4 eve
2014. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
miért, mi változott érettségi után?
2014. júl. 30. 16:18
 14/20 A kérdező kommentje:
ez elég hihetetlen válasz... :/
2014. júl. 30. 16:19
 15/20 anonim ***** válasza:
#12: Egyáltalán nem éri meg ezzel a pasival lenned, ha bezár téged, és nem lehetnek miatta barátaid. Szerintem enélkül a kapcsolat nélkül ismét lehetnél boldog.
2014. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog vagyok mert fasza csávó vagyok, meg persze vannak nehézségek de a jó dolgok sokkal többet nyomnak a latba szóval ki mit tart fontosabbnak ugye :D
2014. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

...ööö.... soha!


26F

2014. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban tartósabban, 4-5 éves korom előtt.


Utoljára amikor néhány hónapig jobban éreztem magam, az a tavaly nyár volt, június-július környéke. Megismertem egy nagyon intelligens, érzelmes fiút, akivel lett néhány jó emlékünk, mielőtt komplett tragédiába torkollt volna a dolog. Nem szokott eszembe jutni, most mégis elővettem a régi dolgainkat; zenéket, filmeket, amiket együtt néztünk egy whiskey társaságában. Jó elidőzni a szép emlékeken, hogy ilyenekben is volt részem, miután azóta sem volt különösebben egy sem. Jó felidézni néhány szebb, jobb percet az életből...

2022. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Na, ilyen régi kérdésremre még sosem kaptam új választ 😃
2022. jan. 23. 10:33
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok a bolygó hollandi lélek az oldalon.😄
2022. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!