Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arányos vagyok? Sziasztok.14...

Arányos vagyok? Sziasztok.14 éves vagyok,168 cm és 60kg. Nem mondanám, hogy kövért vagyok de azért azt sem, hogy vékony. Inkább az a duci de csinos alkat. Szeretnék, viszont fogyni, olyan 5-7 kg-ot. Tippetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Próbáld ki a 90napos diétát. Ha betartod és végigcsinálod, rájössz, hogy ez nem is egy diéta, hanem egy életmódváltás!


Én csináltam, igaz nem végig, mert kb.45 nap után elértem a súlyt, amit szerettem volna.


Sokan lehurrogják, de én azt mondom, egyik diéta sem egészséges, de ha már diétázol, akkor olyat csinálj ami működik is. Nyugodt szívvel állítom azt, ha betartod amit be kell, ez működik!

2010. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

én 13éves fiú vok, 170cm 55kg.

azért, nem vagy vékony, de dagadt se.

a 48-50 lenne az ideális, de nem kell lefogynod :D

2010. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló őrült, hogy egy 14 éves lánynak ilyet ír.

Kérdező, szerintem sem vagy kövér, inkább sportolj, és arra figyelj, hogy innentől már ne hízz. Még valószínűleg 1-2 cm-rel magasabb is leszel.

Majd bemásolok neked egy linket arról, hogy mit okoz a 90 napos diéta.

2010. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló az őrült: hogy írhat ilyet, hogy 168 cm-hez 48 kg-nak kell lenni?! Pláne egy 14 éves lánynak, aki pont abban a korban van, amikor mindenkin van 1-2 kg plusz. Tudod ki 48 kg? A 158 cm-es Dundika és látod, hogy milyen vékony, hisz modell! 168 cm-hez kb. 58 kg az ideális.
2010. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tényleg,sokat segítettetek.

Azt hiszem,többet fogok sportolni és figyelek az étrendre;kevesebb édesség,több folyadék=víz.

Köszz mindenkinek!

2010. ápr. 22. 20:53
 7/7 anonim válasza:
kb én is ilyen vagyok 170 cm, 55 kg és 14 éves egy kicsit vékonyka te pont jó vagy sztem :)
2013. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!