Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak titeket az...

Fiúk/férfiak titeket az zavarna, ha egy lány nagy érdeklődéssel van az autók iránt?

Figyelt kérdés

Most itt hogy félreértés ne essék, nem arról a típusról beszélek, akiknek az a lényeg, hogy legyen, meg csak az a lényeg, szal nem a számítókról beszélek. Hanem arról, akit komolyan érdekel, hogy működik, mit tud, mi van benne, mire képes...szal behatóbban.

Én ilyen vagyok. 17/L



2014. aug. 2. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna egyáltalán.
2014. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 intrepid ***** válasza:
89%
Nekem bejönne, legalább sokmindent megcsinálnál a kocsimon, - nem kellene nekem, de ez az idő elmúlt, sokkal idősebb vagyok mint Te.
2014. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Ha valami komolyabb autóm lenne rohadtul zavarna. Kit érdekel, hogy mit tud, amikor 130-nál gyorsabban nem fogok vele menni, az meg hogy hogyan működik... a mai gépjárművek 99 százaléka tök egyformán működik. Egyébként pedig pénzéhesnek tartanám, vagy valami kis éretlen csitrinek aki szemében a Vin Diesel által megformált bűnözők jelentik a férfit.


Ha a mostani autómra lenne kíváncsi (Lada 2105, 1500 cm3), akkor azt viszont viccesnek tartanám, és szimpatikus lenne a lány.

2014. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát utolsó, elég érdekes a gondolkodásod..

amúgy meg egyik kedvencem a Lada 1500 csak hogy megnyugtassalak.. másik meg a Dodge Charger 1969..:)

Picit előítéletes vagy..:)

2014. aug. 2. 11:33
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, én nő vagyok és azt gondolom, eleinte szimpi lenne a fiúknak, lehet közös hobbi stb., de őket ismerve egy komolyabb kapcsolatban idővel gond lehetne, ha a kocsik jobban érdekelnek, mint a háztartás.
2014. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom csak az XXXXXXXXXQQ 86-os Ódi teLepjáró krokodilbőr kárpija érdekel.

Vagy talán egy kétütemű Wartburg főtengelyét is szívesen tanulmányoznád a Jikov karburátorral együtt?

(bocsi :)

2014. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szal nem.
2014. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5-ös... nyilván ha lenne barátom, párom akkor ő jobban érdekelne, mint a járművek. De mivel eddig nem volt...így nincs miről beszélni.:)
2014. aug. 2. 11:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Lenne egy közös témánk.
2014. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6-os poénos vagy, ezt értékelem. Csak van benne egy kis gúny is.. az már sok..:)
2014. aug. 2. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!