Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem a homoszexualitás...

Szerintem a homoszexualitás betegség, de ettől még elfogadok minden meleget. Ha ezt hozzászólásként leírnám valahol miért lenne 0 %-ban hasznos?

Figyelt kérdés
Miért zavarja a melegeket ha így gondolom? Nekem is sok betegségem van, mentális és testi is mégsem érzem sértésnek ha valaki szerint nem normális.

2014. aug. 2. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
85%
Pont azért zavarja a melegeket, (és akár a nem melegeket is), mert nem betegség. Ez ilyen egyszerű. Ez semmilyen betegségbe nem tartozik bele. Először a fogalmakkal kell tisztában lenni. Jelen esetben a BETEGSÉG szó fogalmával.
2014. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
64%
Mert itt nem az a lényeg hogy te kis "nímand" hogy gondolod, hanem a több ezer orvos doktor véleménye a mérvadó, akik szerint nem betegség. Példa: Hiába hiszed hogy Csád Dél-Amerikában van, attól még Afrikában található. Ezt az egyéni véleményeddel nem tudod megmásítani.
2014. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
97%

Tökéletesen mondja a második!

Az első hozzászóló vagyok egyébként és hoztam egy kis részletet, olvasd el kedves kérdező!

"A Nemzetközi Pszichiátriai Társaság a homoszexualitást 1974 óta nem tekinti pszichiátriai betegségnek, s a homoszexualitás a Betegségek Nemzetközi Osztályozásában sem szerepel."

Ezen kívül kérlek írd be a keresődbe a "betegség" és a "homoszexualitás" szavakat, és olvasd el a Wikipédián található információkat. Legalább azt ami a legtetején van...

2014. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 A kérdező kommentje:
Akkor definiálnád nekem, nniemandnak? Meg amúgy csak szerintem szaporodás céljából és ennek megfelelően keres párt magának az ember? Nem vagyok a legintelligensebb ember a világon, de azért e mellett lehetne érvelni nem?
2014. aug. 2. 13:29
 5/99 A kérdező kommentje:
Ja meg ha az én véleményem és számodra nem mérvadó miért kavar fel téged ennyire?
2014. aug. 2. 13:31
 6/99 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit túlmentem a nímanddal a határon, bocs. Azt akartam érzékeltetni, hogy az átlag emberek véleménye nem mérvadó olyan doktorokéval szemben, akik egész életüket a homoszexualitás forrásának kutatásával töltötték. Nem tudom definiálni a homoszexualitást, de rengeteg szakkönyv szól róla. Egyébként mondok pár érzékletes kontrát: Lázad van, hánysz, beveszed a gyógyszert. Tartós mozgásszervi károsodásod van, kapsz fizioterápiát, gyógytornászt, stb. Védőoltásokat kapsz Hepa b, szifilisz, stb ellen. Vérnyomáscsökkentőt kapsz, ha magas a vérnyomásod és közbe kell lépni orvosilag. Mit adsz homoszexualitás ellen? Úgy értem mi a betegség ellenszere?
2014. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
89%

Az 1-es és 3-as vagyok!

Tessék parancsolni, itt a homoszexualitás definiálása:

"A homoszexualitás a szexuális irányultság egyik fajtája, amikor egy személy érzelmi és szexuális vonzódása kizárólag vagy főként azonos nemű emberek felé irányul. Homoszexualitásnak nevezik ezenkívül időnként az azonos neműek közötti szexuális tevékenységet is, mely a homoszexuális irányultságtól függetlenül is létrejöhet. Melléknévi alakja a homoszexuális, melynek gyakran használt szinonimája a meleg. A nők közötti homoszexualitást leszbikusságnak nevezik."

2014. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
25%

"nem tekinti pszichiátriai betegségnek"


Mivel nem is pszichiátriai betegség, hanem genetikai.


Nem érdekel, hogy jó fizetésű orvosok mit állítanak, biológiai szempontból hímnek és hímnek nem lehet természetes módon utódja, nem tudják örökíteni és továbbvinni a génállományukat mivel egyikük se képes a terhességre, így az az ág kihal. Természet összes fajánál a lovaktól a majmokig előfordul ilyenfajta viselkedés, hogy a saját neméhez vonzódik.

2014. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
6%
Attól sokkall rosszabb. Ha betegség lenne akkor lehetne gyogyitani.
2014. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
60%

Kedves #8-as!

Elolvastad a 13:39-es hozzászólásom?

"A szexuális irányultság egyik fajtája"

Sehol sem tekintik "genetikai betegségnek".... Vagy lehet, hogy tévedek de akkor mutass egy hivatalos oldalt, ahova ez le van írva, hogy a homoszexualitás betegség.

2014. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!