Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meleg kérdés: passzívként egy...

Meleg kérdés: passzívként egy pár percre guminélkül is bevettem (a maradék gumival ment). Mekkora a rizikója különbözö betegségnek?

Figyelt kérdés

Ez volt az elsö ilyen együttletem, és nem álltam eléggé a sarkamra:(

Igy egy pillanatban becsúszott neki gumi nélkül is, és pár percig igy is bennt volt (persze nem ment el, söt merev sem volt igazán).

Egy éven belül volt neki HIV, Szifilisz, és legalábbis Hepatitisz A+B tesztje(egészségügyben dolgozik, fölvételkor kötelezö) és ez alatt volt egy kapcsolata és egy alkalmi partnere, utóbbival csak védekezve.


A fentieken kívül van még amit így elkaphattam, és a

magyarországi populációban szignifikáns a rizikó?

Megalapozott véleményeket elöre is megköszönök! Hasból bemondott válaszokat nem annyira.

Persze guglizok is, de gondoltam itt is megkérdezem.


u.i: meleg vagyok i.e. fiúént fiúkkal szexelek ha zavar akkor javaslom zárd az ablakot.



#homoszexualitás #nemi betegség #STD risk #fertözési rizikó
2013. nov. 24. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden tesztje negatív volt, akkor neked sincs okod aggodalomra, nyilván létezik még pár dolog, ami nemi úton (is) terjedhet, de ha két partnere volt egy év alatt (akiből egyről feltételezhetjük, hogy szintén nem terjesztett semmit, a másikkal védekezett), akkor a fertőzés esélye amúgy is minimális. (Ami nem jelenti azt, hogy lehetetlen, csak azt, hogy nagyon valószínűtlen.)
2013. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ment el benned akkor nagyon kicsi az esélye bárminek. Am ha aggódsz menj el szűrésre egy hónap múlva.
2013. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem szabad impotensekkel dugni (vagy akinek "szeretkezés közben elernyedő pénisz"-e van), mert nem képesek senkivel óvszert használni, emiatt nagyon fertőzőek (lehetnek).

Én dolgoztam pár hónapig egészségügyben és semmilyen orvosi vizsgálatot nem csináltak, pedig ez egy kórház volt. (Talán tüdőszűrést.) Ne higgy ilyen alakoknak!

6-8 hét múlva menj el szűrésre pl. a Mária utcába, ha budapesti vagy és keress potens partnert!

2013. nov. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Már írták, de igen,

menj el szűrésre!

És legközelebb körültekintőbb légy!

2013. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyugi, nem valószínu. még egy HIV+ személlyel való szexnél is az esélye csak pár % a fertozésnek. de azért menj el szuresre 6 hónap múlva (ennyi a lappangási ideje a HIVnek)
2013. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

mondjuk esélye pont a hivnek a legkisebb (bár következménye a legnagyobb), mert nem nagyon virulens és nem rengetegen hordozzák...

de van csomo más dolog, amit elvben el lehet kapni.

A Kérdésben megadtam a szuresi információkat. Vezető ápoló, nem pár hónapja van a szakmában, ráadásul közalkalmazott.

Persze elvben lehet, h emberismeretem nulla, hazudott és Ford Prefektnek hívják ;p (akkor miket hordozhat...? ;)

2013. nov. 25. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:

az ablak periódus a hivnél nem fél év, hanem egy hónap! sőt a Jánosban van olyan, igaz fizetős teszt, aminél 2 hét


nem fél év! egyre többször olvasom ezt


masik, ahogy más is írta korábban ha nem megy el benned akkor nagyon kicsi az esélye annak hogy hivet kapj egy hiv+ -tol

2013. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2013. nov. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!