Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg vagyok, ha néha arról...

Beteg vagyok, ha néha arról fantáziálok, hogy ölnék embert?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem is azt képzelem el, hogy megölöm, hanem azt, hogy hová rejteném el a holttestet meg a gyilkos fegyvert, meg hogy hogyan osonnék haza úgy, hogy ne fogjanak gyanút az emberek, hogy én voltam. Egyébként a valóságban nem tudnám elképzelni, hogy embert öljek, mert nem tudnék azzal a tudattal leélni az életemet, hogy megöltem valakit és ha az elején még jól is titkolnám, maximum egy ilyen 5 év alatt teljesen beleroppannék és megőrülnék, majd bekerülnék valami elmegyógyintézetbe, vagy jobb esetben öngyilkos lennék.

Ja meg ez enm tudom, mennyit számít, de olvastam egy ilyen tesztet múltkor, hogy volt egy ilyen történet, hogy ki kellett találni, hogy miért ölte meg a nő a nővérét asszem és ha azt válaszoltad, hogy azért, hogy a pasit újra lássa, akkor úgy gondolkodsz, mint egy pszichopata. És természetesen nekem is ez jutott legelőször eszembe, hogy biztos azért, hogy a férfit újra lássa...Szóval mindezek alapján lehet, hogy beteg vagyok? ._.

16/L


2014. aug. 2. 23:15
1 2
 1/16 hosszúhajú ***** válasza:
100%

Egészen biztos, hogy ennyi alapján nem vagy beteg. Ahhoz egy nagy beszélgetés kellene, hogy ilyen dolgok felszínre kerüljenek. Ha ennyi az egész fura dolgod, akkor teljesen egészséges vagy.

Te egy szokásom alapján meg tudnád mondani, hogy nekem van-e betegségem? - ugye milyen fura, ha megfordítod?

2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De mások irtóznak a halál gondolatától és amikor épp elgondolkodnak valamin, csak ilyen hétköznapi dolgokon gondolkodnak, hogy mit tudom én, mit gondolhat róluk az a fiú/lány, aki tetszik nekik, meg hogy mit főzzenek aznap meg ilyenek, én meg ilyenekre, hogy 'höhö megöltem egy embert, most szépen elásom valahová'...ez annyira undorító..
2014. aug. 2. 23:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát én azért tudok olyanokat akitet mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül meg tudnék ölni. Az egyetlen visszatartó erő hogy annyit húznának rám mint egy normális emberért. :)
2014. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2-3 éve én is pont ezen gondolkodtam. Most meg már egy hülyeségnek tartom. De a mai világba mikor bekapcsolod a tv -t aztán állandóan gyilkolást látsz, meg hogy egy tökös csávó hangtompítóval öli az embereket, mintha csak egy bokszzsákba lőne bele, teljes természetességgel... Nyugodj meg elfog múlni remélhetőleg.
2014. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, mások mikről gondolkoznak, fantáziálnak? Nem látsz be mások fejébe. Nyilván a kevésbé szociálisan elfogadható / szalonképes gondolatokat és fantáziáikat nem osztják meg mindenkivel (vagy senkivel sem).


Amúgy nem, egyáltalán nem beteges, ha kellőképp kreatív vagy, akár krimit is írhatsz (a krimiírók szerinted nem filóznak ilyeneken?). Akkor lenne gyanús, ha egyfolytában kényszeresen csakis ezen agyalnál, de még akkor se lehetne szakértői vizsgálat nélkül rádsütni, hogy beteg vagy.

2014. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy beteg, de értelmesebb dolgokon is járathatnád az agyad. :D

Majd megunod szerintem ezt is, mint a barbizást.

2014. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 hosszúhajú ***** válasza:
Agatha Christie állandóan gyilkosságokon gondolkodott, és hosszú évtizedeken át, még rá is kente valakire. valamelyik szereplőre. egészséges volt!
2014. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat c:

Nem hiszem, hogy jó krimiíró lenne belőlem XD Próbáltam már regényt írni, meg ilyen kisebb erotikus novellákat xddd De egyetlen egy mondaton ilyen fél órákig szoktam gondolkodni :/

2014. aug. 3. 00:03
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerinted egy könyvet, vagy bármilyen regényt 5 percig írnak? Jó nagy fasságot mondtál most.
2014. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hosszúhajú ***** válasza:
100%
kérdező: nem mondtál f...-ságot. csak reagáltál :)
2014. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!