Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy felfújható vizi labdára...

Ha egy felfújható vizi labdára ráírnám filcel hogy ˝ülj rám˝, és strandon vagy forgalmas helyen szélnek ereszteném, akkor szerintetek volna olyan aki helyet foglalna rajt?

Figyelt kérdés

Külföldön láttam, hogy -kick me- felirattal csinálták ezt. Sokan fociztak is a strandlabdával. Itthon meg lehetne csinálni ugyanezt ülj rám felirattal, lenne olyan aki ráülne?

Bocs a fura kérdésért, de cserébe mindenkit felpontozok.


2014. aug. 3. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokan ülnének rá.
2014. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pl ráülnék. De sztem sokan nem.
2014. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sejettem, hogy sokan nem tolonganának, de talán volna rá jelentkező.

2# hány éves vagy, fiú avagy nő?

2014. aug. 3. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de kicsi az esélye hogy veszik a poént. És annak is, hogy pont ülni akarnának egy labdán.

Ha viszont azt írnád rá, hogy "Dobj oda valakihez", vagy "Vigyél haza", azt tuti betartanák.

Feltéve, ha tudnak olvasni.


Elnézést, de rajt nem foglalnak helyet, viszont rajta igen. Csak mer' a rajt az start-ot jelent (többek között).


Azért erre én is kíváncsi lennék a gyakorlatban, hogy melyik korosztályból és mennyi idő elteltével ülnének rá.

2014. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, bocs a rossz foggalmazásért. Legközelebb ügyelek rá:)

Ha kipróbáltam, akk majd leírom a tapasztalataim.

2014. aug. 4. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!