Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy legyek túl rajt?

Hogy legyek túl rajt?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok,16 éves,középiskolás.

Még általános iskola 4. évfolyamában az osztályunkba jött pár új diák,akik közül az egyikbe rögtön beleszeretem. Inkább csak testi vonzalom volt,de jóba lettünk,és teljesen Belé szerettem. De Ő hetero volt... Már akkoriban is majd megvesztem Érte,de nem tudtam mit tenni,millió jelet adtam Neki,és párat viszonzott is,de csak barátságból. Megfogta a kezem,megölelt,megsimogatott,egy tányérból ettünk,stb.,amik tényleg nem utalnak nagyon ara,hogy érzett volna irántam bármit is,de a szerelem elvakított,mindent félre értelmeztem. Azóta eltelt 5 év. De még most is szeretem! Igaz,hoyg mindketten másik középsuliba mentünk,és már nem tartjuk a kapcsolatot,de valamiért még most sem tudom magam túltenni rajt. Múlt héten kb. 3 napom abból állt,hogy sírtam egész éjjel,és egész délután,és volt,hogy szünetekben is,a barátok vállán. (Ők tudják,hogy mi a helyzet.) Depressziós lettem,nem volt életkedvem,mindenben a rosszat láttam,senki nem hiányzott,egyes-egyedül Ő. Az egész odáig fajult,hogy kis híján begyógyszereztem magam,de az egyik barátnőm megálított. A tudat,hogy más vagyok,mindig is nehézséget okozott,durván egy éve mondtam el a legjobb barátnőknek/barátoknak,hogy biszexuálsi vagyok. Egyeltalán nem ítélnek el,sőt,még szorosabb a kapcsolatunk. De az,hogy a szerelmem,akiért már 5 éve szinte megpusztulok,sosem lehet az enyém,sosem leszünk együtt,a puszta gondolat egyszerűen megöl. Napról-napra egyre elkeseredettebb vagyok,voltak azóta párkapcsolataim,volt barátnőm,barátom,de egyik sem tartott sokáig,mindenkiben Őt keresem. Már nem is próbálkozok,úgysem működne.

Mit tegyek,hogy elfelejtsem? Teljesen el vagyok keseredve! :'(

Nem látom értelmét az életemnek. Tudom,hoyg őrültség 16 évesen ezt mondani,de már beleőrülök a szomorúságba. Vannak álmaim,barátaim,akik mindig mellettem vannak,szerető családom,de mind hiába,nekem egyedül Ő kell.

Mit tegyek?! Könyörgöm segítsetek! :'(



2013. nov. 17. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit túlspilázod a dolgot. Úgyhogy először is: nyugi. Egy ábrándba vagy szerelmes, nem a srácba. Ha gondolod, írj, beszélgethetünk róla.
2013. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy? Igazából mindegy, csak kíváncsiságból kérdem.


Nagyon szép, hogy ilyen hűséges vagy de ahogy azt te is látod, ez tönkretehet téged. Sajnos nincs az ilyesmire tuti tippem. Várj türelmesen, semmi esetre se csinálj hülyeséget, és próbálj nyitott szemmel, nyitott szívvel járni a világban, hátha egy még erősebb (viszonzott) szerelem majd feledteti veled a mostanit!

Esetleg egy pszichológus is segíthet, ha úgy érzed nem tudsz tovább lépni. 5 év tényleg hosszú idő, ráadásul azt is írtad, hogy még mindig gondjaid vannak önmagad elfogadásával.

A barátaidat meg becsüld meg nagyon, mert nem mindenkinek jutnak ilyen megértő, segítőkész társak!

2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Csak én már 6 éve érzek így, viszonzatlanul... Én is kapom a jeleket, nem jár ő sem senkivel, mégsem történik köztünk semmi... pusztító tudom :( Te megmondtad neki hogy beleszerettél? Tutira heteró? A barátnőmre nem tudom biztosan hogy heteró-e, én bi vagyok... de nem merem megkérdezni.

Sajnos én sem találtam még magamnak megoldást, de neked szurkolok.

23/L

2013. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia ismerős a helyzet pár éve én is egy ilyen kérdést tettem itt fel, ugyan ez volt a helyzet én belé szerettem de ő hetero így akár mennyire is reménykedtem el kellett fogadnom ,hogy tovább kell lépnem . Nehéz volt és még most is az de ez van :/ Ő volt az első szerelmem azóta nem éreztem még azt amit ő iránta , számomra ő volt a tökéletes pedig neki is vannak hibái de még így is minden hibájával együtt szeretem. Nagyon hálás vagyok neki mert megmentette az életem segített kimászni a gödörből amikor már közzel voltam hogy föladjam

Bevallóm még most is amikor találkozunk és rám mosolyog még mindig ugyan az az érzés áraszt el mint régen még most is szeretem de már nem sírok utána mint régen, erősnek érzem magam és tudom hogy előbb utóbb találok valakit akivel úgy szeretjük egymást ahogy én szeretem azt a srácot


Szóval amit tudok tanácsolni az az hogy élj hagyd, hogy menjen az idő ne bántsd magad hisz azzal a barátodat bántanád, menj oda a tükörhöz és mosolyog,mosolyogj még ha legszívesebben elbőgnéd is magad, idővel könnyebb lesz


19/F

2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Szia Kedves Barátom!

Igen, ezen valahogy túl kell lépni, azt tanácsolom, mindenképpen mondd el neki hogy mit érzel!!!

A tesómon is úgy léptem túl hogy elmondtam neki hogy bejön stb. és tényleg az kellett hogy kitisztuljon picit a fejem, de mint mondtam nem a semmiért kezdtem csak most 19évesen az ismerkedősdit..

Ölel:Pisti

2013. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! :)

Tanácsolták már,hogy forduljak pszichológushoz,és szerintem is az lesz a legmegfelelőbb megoldás.

Szívből remélem,hogy akik hasonló cipőben járnak,mint én,sikeresen túl fognak lépni!

Még egyszer nagyon szépen köszönöm!

2013. nov. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!