Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alkalmi...

Mifu12 kérdése:

Mi a véleményetek az alkalmi dohányos nőkről? Visszataszító?

Figyelt kérdés

Azzal a kijelentéssel gyakran találkozni, hogy a dohányos nőket visszataszítónak tartják.

Viszont amint felmerül az ezzel kapcsolatos kérdés senki sem tér ki alkalmi dohányzásra.

Azzal mi a helyzet? Alkalmi alatt értek havi 1-2 szálat, vagy esetleg egy bizonyos baráti társaságban, csevegés közbeni rágyújtást. És igen, van aki megáll ezen a szinten. Ilyenkor az ember ruházatán / száján még nem érezni a sokak szerint kellemetlen szagot/ízt.

Szóval akkor ez is visszataszító?

Ha igen, miért?

És a másik végletre is kíváncsi lennék. Ha vonzónak tartják , miért?

Értelmes válaszolók véleményét előre köszönöm.



2014. aug. 4. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar alkalmi dohányos vagyok én is 35 F
2014. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De mi értelme van alkalmilag dohányozni? :)
2014. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem kevés visszataszítóbb dolgot tehet egy nő annál, mint hogy a szájába veszi azt a büdös, füstölgő sz@rt. Sajnálom, de én így vagyok vele.
2014. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem semmi baj sincs a dohányzással, amíg nem napi 2 doboz szinten nyomják.


Ha nagyon igényes vagy, nehéz észrevenni, hogy dohányzol.

Erős, de kellemes, nem pacsuli parfüm, jó öblítő, sűrű fogmosás, illatos sampon, és a barátnőmön meg se érzem, hacsak nem 5 perccel egy cigi után ugrik a nyakamba.


Ízlések és pofonok. Van akit már az is zavar, ha parfümöt használ egy nő, vagy túl "mű" illata van, nekem viszont tetszik. Ugyanez a helyzet a dohányzással is. Szerintem nem undorító. Még vonzó is lehet! Nem tudom pontosan megmondani miért, de sokszor nagyon beindulok a látványtól. :)

2014. aug. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

az a visszataszító, ha egy nő nem képes egyedül döntéseket hozni és állandóan mások véleményéhez igazítja magát.

kaméleon.

2014. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Annyi még belefér, mert én nagyon megértő vagyok. (Végül is a füstölt hús az finom.) :)

Ha normálisan szívja el azt a szálat és nincs idiótán behorpadva az egész feje olyankor, akkor még vonzó is lehet.

Csak az a baj, hogy szerintem bizonyos dolgok hatására előbb-utóbb megsokszorozódik az a mennyiség.


Viszont én nem dohányzom és nem is próbáltam, mert rosszul vagyok tőle.

És aki nem dohányzik az biza megérzi akkor is a ruhán, ha csak 1 szál cigi volt.

Nem divatból mondom, nekem tényleg felfordul a gyomrom a cigarettafüsttől. És még a szemem is begyullad tőle.

És kikészít, hogy mindig megtalálja a bagós azt a helyet, hogy a szél az összes füstöt rám fújja.


Csak remélhető, hogy az újabb cigik már nem színezik el az ember fogsorát.

Mert bármennyire is lennék kiéhezve, egy dohánytól kicsit is elszíneződött fogsor látványa oly visszataszító, hogy testi kapcsolatról szó sem lehetne akkor.


Szomorú, hogy cigi kell ahhoz, hogy az embereknek legyen 5 perc ideje egymással megbeszélni ezt-azt.

2014. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is alkalmi dohányos nő vagyok, a párom nem bánja.

Igaz, ő cigizik és a volt élettársa is kemény bagós.

2014. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy megosztottátok a véleményeteket.

Kedves 5. válaszoló. nem igazán értem mire szeretnél célozni.Itt egyáltalán nem arról volt szó, hogy valaki (bár gondolom most én lennék a célszemély) nem tudna döntéseket hozni, vagy ,hogy csak mások véleményéhez tudnék igazodni. Csupán érdekelt, ki hogy áll a témához. Rám nincs túlzottan kihatással mások véleménye.

Ne haragudj, ha félreértelmeztem volna a hozzászólásodat, csak tiszázni szeretném a dolgot.(:

2014. aug. 5. 12:07
 9/9 anonim válasza:
szexis inkább
2018. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!