Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem szánalmasnak a...

Csak én érzem szánalmasnak a mai "emberek" felfogását, életvitelét?

Figyelt kérdés

Gyakran látogatom az oldalt. Két oka: hátha tanulok valakitől valamit, sikerül meglátnom valaminek a másik oldalát és hátha tudok segíteni egyeseknek egy-egy probléma megoldásában. De mit látok?

"Popsiba szereted vagy p..ciba?"

"Megtetszett egy nő, felállt tőle a f.rkam, de barátnőm van. Mit tegyek?"

Nők százai írják azt, hogy szeretik ha az arcukra, szájukba élveznek, ha megszopatják őket, ha verik őket szex közben, ergo megalázzák őket. Aztán pedig fel vannak háborodva, hogy milyen bunkók a férfiak, csak szexet akarnak.

"Csinálta már valaki hármasban, vagy többesben?"

"Engedjem a barátomnak, hogy análba nyomjuk ha én szeretném?

"Kiakarom próbálni az ökölszexet, vélemények?"

Ilyenkor mindig felvetődik bennem a kérdés. Emberek vagyunk mi? Esetleg genetikai hulladékok?

"Hogy hívjak el egy lányt randira?" => Eljönnél velem randizni?

"Mit gondol a barátnőm?" => Kérdezd meg tőle.

14-18 éves leánykák számolnak be arról, hogy hogyan kell jól szopni, adnak párkapcsolati tanácsokat, büszkén felvállalják, hogy megcsalták barátjukat.

"Valaki beszélgetni? Ismerkednék!" Miért itt?

"Férfiak" írnak itt arról, hogy ők mennyire fairek a kapcsolataikban, soha nem aláznák meg a barátnőjüket. Erre két percre rá kapom a privátot, hogy milyen szexuális szokásaim vannak? Kipróbálnám-e a domina szerepet? Vagy másik: Csinálnám-e két férfival egyszerre?

Eltűnt az őszinteség, az egyenesség az emberekből? Könnyebb megcsalni valakit, mint szakítani? Mi van a bűntudattal? Vagy ezt az érzést csak néhány ember ismeri?

Valóban megéri pár óra gyönyör azt, hogy kockáztassunk egy házasságot vagy egy jól működő kapcsolatot? Gyerekeink normális felnevelését? Hogyan nevelnek egyáltalán ma a szülők? Valóban azok a világ legnagyobb problémái, hogy nem tudom hol kereshetnék még embert az orgiához, vagy hogy megláttam az utcán egy jó nőt, de párkapcsolatban élek?

Eltűnt a tisztelet egymás iránt?

Félreértés ne essék. Nem a nagyokost és a világmegváltót akarom játszani. Csak nap mint nap ezekkel szembesülök. Ilyen világra szüljek majd egyszer gyereket?

Hová tűntek a férfiak? És hová tűntek a nők?

Nem vagyok prűd. Szeretem a szexet, szeretek orálisan kielégíteni.

Fogyasztok alkoholt buliban, kipróbáltam már a füvet, néha-néha rá is gyújtok. Nem vagyok szent.

De ismerem azokat a fogalmakat, hogy tisztelet, hűség, őszinteség, bűntudat, türelem.

Lenne még hozzáfűznivalóm, de reménykedem benne, hogy valaki hozzászól majd a témához. Bár tudom, ez nem olyan egetrengetően fontos, mint az, hogy hagyjam-e hogy popsin szúrjanak.


2014. aug. 4. 18:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Néhány elírás van benne, de remélem érthető. Elnézést kérek értük.
2014. aug. 4. 18:50
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Fura! Én is gyakran olvasom a gyakorit de az általad felsoroltakkal nem találkoztam. Hogyhogy te mindíg ilyenekre bukkansz? Lehet hogy ilyeneket keresel? Nem tűnt el az őszinteség és nyitottság az emberekből.
2014. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tény, hogy sokat olvasok a szerelem, szex kategóriában is, mert érdekel az, hogy mások hogy gondolkodnak párkapcsolati témában. Itt bukkanok ilyen kérdésekre. Miért keresném pont ezeket, mikor épp ezektől kerülök agyvérzés közeli állapotba? :D Csak lapozz hármat, négyet ebben a blokkban és már is rátalálsz az általam említett kérdésekre.
2014. aug. 4. 19:06
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
teljesen igazad van!
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Nők százai írják azt, hogy szeretik ha az arcukra, szájukba élveznek, ha megszopatják őket, ha verik őket szex közben, ergo megalázzák őket."


A verésen kívül a többivel nincs gondom. Bár egy hagyományos, sőt, már-már konzervatívnak mondható gondolkodású nő vagyok, én ezt nem érzem megalázásnak. (Én sem vagyok szent, de pl. a füvet tényleg nem próbáltam ki. Mert nem AKARTAM.

Talán azért nem érzem az általad felsoroltakat megalázásnak, mert egy normális, egyenlőséget feltételező kapcsolatban nem is az. Szerintem amíg én döntöm el, hogy az említett dolgokat megteszem-e, az inkább kapcsolaterősítő erővel bír.

2014. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyész gyk-n vannak gyökér kérdések, de méginkább gyökér válaszolók.

Ez egy önnön farkába harapó kígyó. A sok gyökér miatt ez az oldal rég nem az, ahol rendesen el lehet diskurálni. Arra valók a tematikus fórumok inkább. Úgyhogy jöttek az idióta kérdések, meg a kamukérdések. Amire még több gyökér harapott rá, így tovább esett a színvonal.

Normális kérdéseknek itt már helye nincs, itt senki nem vesz komolyan semmit, a kérdések fele unalomból született kamu vagy eldramatizált féligazság azért, hogy válaszoljanak rá.


Nem itt kell keresni a színvonalat.

Én valamelyik nap futás közben fellépő bokafájásról kérdeztem valamit, és 3-an válaszoltak. Ebből ketten azonnal benyögték, hogy dagadt disznó vagyok és azért fáj (így, ezekkel a szavakkal), a harmadik meg lefikázta a futócipőm amúgy mellékesen megemlített márkáját, és helybenhagyott azzal, hogy aki annyira idióta, hogy abban fut, az megérdemli.

Ennyit az oldalról.

2014. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6.

Igazad van.

De azért mégis próbálkoztál te is azzal, hogy tanácsot kérj.

Akkor kérdésem ezzel kapcsolatban. Miért kell egy alapesetben jól működő oldalt ilyenné tenni? Kinek jó ez?

2014. aug. 4. 19:18
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

6-os vagyok

Ez az unatkozó tiniknek jó, meg azoknak, akik szeretik etetni a trollokat üres perceikben.

Én azért próbáltam meg tanácsot kérni, mert ez volt az első (és utolsó) kérdésem, és bár láttam, hogy mi zajlik egyes fórumokban, azt reméltem, mivel a kérdésem annyira semleges, úgysem lehet belekötni.

Tévedtem, a felspannolt észosztók mindenhol találnak rést :)

2014. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
És akkor kb. 5 ször ennyit fel lehetne sorolni... Tényleg borzalmas a szinvonal, annyi de annyi ostoba, értelmetlen és ismétlődő kérdés van. A normális kérdésekre meg egyre kevesebb a válasz, pl. szórakozás topikba is tele van 0 válaszos értelmes kérdésekkel, de persze sok topicba (ezo, szerelemszex) meg kiírnak egy teljesen troll kérdést aztán 15-20 válasz 10 perc alatt. Már már veszélyesen sok ostoba ember van itt az oldalon, vagy inkább az egész interneten.
2014. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én eddig minden kérdésemre korrekt válaszokat kaptam, és nem is egyet. Nyilván vannak gyökerek, főleg a szerelem/szex témában (és főleg késő este), akik vagy unatkoznak, vagy az általad említett kérdésekre izguló 12 évesek, de szerintem még így is lehet normálisan használni ezt az oldalt. Engem legalábbis nem akadályoz. :) Egyébként pedig nem "tűntek el" se a férfiak, se a nők, de mindig is voltak, és mindig is lesznek gyökerek. :)
2014. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!