Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha én más zenei...

Mit csináljak ha én más zenei stílust, öltözködést szeretek mint az osztálytársaim de ezt nem akarom megmondani nekik mer félek hogy kiközösítenek ezér?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kirívó az öltözködésed, akkor nem hiszem, hogy ezért kiközösítenek. Nem kell mindenkinek belesimulni a tömegbe.
2011. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aki ez miatt kiközösít másokat, megérdemli. Ha tövább mész az életben megérted majd, hogy :

1 a normális emberek nem az alapján ítélnek meg, ahogyan öltözöl.(már ha igényes vagy) nekem például van olyan ismerősöm, aki mérnök, mégis rocker.

2 nem kell ahhoz máshogyan öltöznöd, hogy más zenét szerethess.

2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ne szégyeld :) vállald fel önmagad szerintem! nem fognak kiközösíteni! :)
2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Neménvagyokaz ***** válasza:
Mondd meg nekik. Ha kiközösítenek akkor nem is igazi barátok.
2011. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. máj. 18. 06:53
 6/10 anonim ***** válasza:

még 1 tanács:


szerintem ismerkedj sok emberrel a sulin kívül is, így enm kényszerülsz arra hogy az osztálytársak véleményétől függj. ha találsz egy hasonló embert máshol, akkor nem fog érdekelni mit gondol rólad az iskola.

2011. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen mond meg nekik, nem jó, ha az ember megjátsza magát, azzal csak magadnak ártasz. El kell fogadniuk olyannak amilyen vagy, hiszen te is elfogadod őket. ha viszont nem fogadnak el, akkor valami nagyon nagy problémájuk van ott agyilag...
2011. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Emós kis makknyalogató vagy mi? Bezzeg a régi időkben volt sorkatonaság,aki hímvesszőrángató volt az pároslábbal rúgták mindehonnan ki.
2015. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én emo vagyok, sokszor engem is kinéznek mindenhonnan, piszkálnak, de igyekszem nem foglalkozni velük. És van egy csomó jó barátom, akik megértenek és úgy szeretnek ahogy vagyok. Szerintem keress te is olyanokat, akik szeretnek téged és jól érzed magad velük. A csúfolódókkal pedig ne foglalkozz! Stay happy, not crappy. Légy mindig boldog, az utálkozók pedig le fognak szállni rólad idővel, ha látják, hogy nem tudnak már mit kezdeni veled. Hajrá! ;)

12/emogirl

2015. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja bocsi, azt elfelejtettem leírni, hogy mondd meg nekik, és ha kiközösítenek akkor meg sem érdemelnek téged.
2015. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!