Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel a különlegességel mit...

Ezzel a különlegességel mit tegyek és ez mennyire ritka?

Figyelt kérdés

Visszaemlékszem arra hogy mi voltam előző életemben,egy amerikai faluban nőttem fel fehér házban ami a magasba volt építve emlékszem egy barna lóra is,aztán amikor anyukám terhes volt velem kiláttam a hasából nem tudom hogyan és láttam hogy bemegyünk egy röngeneztetőbe ahol megnézték nya hasát és láttam magamat is anyát megkérdeztem hogy nem-e álmodok azt mondta nem ez tényleg így volt a kórház fala rózsaszín volt ahova bementünk ott sok kis tv-n voltam rajta

11éves vagyok egyébként,ha a barátnőimnél vagy a mamámnál vagyok megérzem mikor jönnek értem ami be is teljesül,sokszor előre látom álmomban a dolgokat amik úgy is lesznek pédául egy fiú jött le a lépcsőn a suliban azt is előre láttam és minden ugyanúgy volt

az énekhangom se semmi elég sokan mondják hogy jó hangom van,megértem a saját problémámat hogy min változtassak mindig megfontolom a dolgokat előre gondolkodok hogy ha ezt a titkot elmondom mi lesz van olyan hogy senkinek nem mondom el hogy mit láttam magamban bírom tartani

Az állatokhoz nagyon kötődöm elmondhatatlanul szeretem őket és a természetet képes lennék felnőni egy erdőben és önellátóan élni nem félek egy állattól sem és az életemet tudnám adni az állatokért vagy a természetért nagyon bátor is vagyok bármilyen ilyesztő dolgot képes vagyok megtenni egyáltalán nem riadok meg semmitől és egyben jó sportoló sok mindenben jó vagyok tanulásban is,az érdekes még bennem hogy valamiért nem vagyok finnyás mint más lány szeretek mezitláb járni a sárban meg az állatoat megfogni bármi legyen az szóval egy fiúnál is bátrabb vagyok,és bele való,szkanderban legyőztem az egész osztályt,fút is lányt is (elnézést ha a szöveget valaki ngymenőzésnek veszi) szeretnék értelmes válaszokat kapni és elnézést kérek tényleg ha valaki ezt nagymenőzésnek veszi de én ezen már rég tanakodtam

Köszönöm ha kommentelsz

De annak is aki szánt rá időt és végigolvasta ezt :)



2014. aug. 7. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a gyermeki fantázia. Amikor elmesélte anyukád, hogy milyen volt a születésed, de ezt elképzeled.

A ház már más. Lehet, hogy kisbaba korodban elvittek egy ilyen ismerőshöz és te emlékszel rá. Én is emlékszem arra, hogy kb. 4 éves koromban egy hegyen a ködben sírok. Anyukám nem tudta először hogy mi, majd egyszer amikor képeket nézegettünk, rámutattam, hogy ott van, amit mondtam: a kép Szlovákiában készült és azért sírtam, mert lerobbant a kocsi én pedig féltem.

2014. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi,de én nem képzeltem el :)

Anyukám szájából ijet nem hallottam és nincs tesóm se,de a többit olvastad? :)

2014. aug. 7. 18:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Az előző életemről szólva lány vagyok és arra emlékszem hogy fiú voltam régi amerikai házak voltak amiben laktam a beszéd is
2014. aug. 7. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de borzalmas volt végigolvasni az irományodat... Sehol egy vessző, normális tagmondatok, összefolyik az egész, összefüggéstelen az egész. A helyesírás meg... Nem kötekedni akarok, nem is írtam volna ezt le, ha nem bújna meg valahol a szóáradat között, hogy elvileg jó tanuló vagy.


A kérdésre válaszolva (aminek amúgy nem tudom mi köze van a szöveg második feléhez): valószínűleg kiválogatod azokat a "jóslatokat", amik beteljesülnek, a többit pedig figyelmen kívül hagyod, másrészt pedig amiket úgysem lehet bizonyítani, elkönyveled magadban, hogy igazak. Ez nem különleges képesség.

2014. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy a legszürkébb, legtehetségtelenebb lányok mindig kitalálnak maguknak valami rendkívüli képességet? Annyira kíváncsi vagyok, hogy végül maguk is elhiszik saját hazugságaikat, vagy legbelül azért tisztában vannak még a valósággal?
2014. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké!

Látszik hogy ti se vagytok emberek ha átéreznétek NEM ÉRTITEK NEM ÉRTITEK -.- HAGYOM MAGAMBAN AZ EGÉSZ SZART AT LEGYETEK BOLDOGOK -.-

2014. aug. 7. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
2 kib..ott nagy pofon kellene, hogy helyre tegye a fejedben a dolgkat. Attol mert eppen a neten ezt irta egy kamu hiroldal hogy egy kisfiu pont ugyan ezt tudta, meg nem kene neked is ilyen butasagokat bekepzelned. Nagyon buta vagy
2014. aug. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!