Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik azokkal a sötét,...

Mi történik azokkal a sötét, gót, sátán fanatikus lányokkal felnőttként?

Figyelt kérdés

Csak mert már jó pár évtized eltelt az ilyen lányok megjelenése óta, és csodálkozom hogy hova lettek?

Nagyon úgy tűnik nekem, hogy végülis ők is hétköznapi háziasszonyok, dolgozó, gyerekeket nevelő emberek lettek besimulva a mindennapi szürkeségbe. Lázadás szerű viselkedésükkel semmit el nem érve lényegében.



2014. aug. 8. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én látok mindenfelé ilyen sötét tekintetű középkorú nőket. Persze visszafogottabban öltözködnek, mint a fiatalabbak.
2014. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Miért kellett volna bármit is elérniük? Ez nem erről szól. Természetesen ők is felnőnek, "normálisak" lesznek, ez a világ rendje. Én fiatal koromban rengeteg elvetemült állat fiatalt ismertem, mindegyik rendes felnőtt lett, talán csak egy-két kivétel van. De ritka szánalmas látvány szerintem a 40-es lázadó, aki azon felül semmit sem tud felmutatni, hogy valamennyire különlegesen öltözködik.
2014. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én egyet ismertem, az meg öngyilkos lett. Lehet a többivel is ez történt. (nem emós volt)
2014. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dio elviszi őket magával. :D
2014. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de akkor az ilyen fiataloknak valaki megmutathatná, hogy semmi értelme annak amit csinálnak, mert úgyis mindegyik csak rabszolgája lesz valamelyik banknak. És akkor a szülőknek nem kéne állandóan küzdeni a hülyeségeik ellen. Remélem azok akik felnőttek és beolvadtak a tömegbe, szégyellik magukat belül a fiatal koruk ily módon való elpazarlásával.
2014. aug. 8. 18:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Genderkutatással foglalkozó feminista lesz belőlük:


[link]


Hajrá, Antoni Rita!

2014. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész hallva született ötlet. Skinhead ek, emók, páwák meg tökömtudja kik végül mindegyikük (illetve majdnem) elhagyja ezeket a szarságokat.
2014. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A stílusokkal csak azt lehetne elérni, hogy egyre öltözködjenek hasonlóan. Nem egy mozgalom voltak, nem lehettek volna egy politikai párt aki bármit is megváltoztat. Csak azért csinálták meg beakartak illeszkedni valahova és a "kínálatból" ez tetszett nekik legjobban. Nem volt senki aki rájuk mutogathatott volna, hogy: Te, te és te pénztáros leszel, te árufeltöltő, te az igazgató stb.
2014. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sötét, gót, sátán fanatikus felnőtt nők lesznek.
2014. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Goth vagyok, ez kívülről is látszik rajtam, persze visszafogottabb/letisztultabb lettem az évek során. Ha egymás mellé tennéd a 16 éves és a mostani 24 éves képemet, meg nem mondanád, hogy az a kis nyomi én voltam :D

De ugyanúgy feketében járok, szegecses övvel, hűvösebb időben bakanccsal, melegben gladiátorszandálban és csipkés/tüllös/fodros szoknyákban. Csak eltűntek a fölösleges gagyi sablonos ékszereim meg a rengeteg sminkem.

Vannak felnőtt goth ismerőseim, élnek és virulnak.

Dolgozunk, háztartást vezetünk, sütünk-főzünk, éljük az életünket, de attól még megmaradtunk annak, amik voltunk.

Persze ott vannak azok, akik kinövik ezt az egészet, de mivel a goth ismerőseim mind huszonévesek, ha eddig nem nőttét/nőttük ki, így nem valószínű, hogy valaha is ki fogjuk :)

2014. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!