Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik azokkal a sötét,...

Mi történik azokkal a sötét, gót, sátán fanatikus lányokkal felnőttként?

Figyelt kérdés

Csak mert már jó pár évtized eltelt az ilyen lányok megjelenése óta, és csodálkozom hogy hova lettek?

Nagyon úgy tűnik nekem, hogy végülis ők is hétköznapi háziasszonyok, dolgozó, gyerekeket nevelő emberek lettek besimulva a mindennapi szürkeségbe. Lázadás szerű viselkedésükkel semmit el nem érve lényegében.



2014. aug. 8. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
De mi az, hogy semmi értelme? Én is lázadó tini voltam, hihetetlenül néztem ki. És az volt a legjobb időszak az életemben. Oké, hogy 33 évesen már nem így akarok kinézni, de a nyitottságom megmaradt, semmit sem bánok az egészből, sőt. Ha a gyerekem bármelyik stílushoz akar tartozni és ezt az öltözködésében is ki akarja fejezni, tegye nyugodtan, nincs ezzel semmi baj.
2014. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozunk mint bárki más de az ismerőseim többsége hasonlóan néz ki, mint fiatal korában, legalábbis a munkahelyén kívül. Én munka közben is ,,sötét" vagyok, mert megtehetem (a munkahely nem korlátozza a megjelenést).
2014. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy az ember kipróbál ilyen szélsőségeket, pont hogy a normális személyiségfejlődés része. Jó esetben ez tényleg letisztul és rálelünk az egyéniségünket leginkább kifejező ruhákra. Én 17 évesen rohadt nagy woodstocki hippinek tartottam magam, ennek annyi vetülete van a jelenlegi személyiségemre, stílusomra nézve, hogy a mai napig kifejezetten az egyedi dolgokat keresem. Épp ezért nem vásárolnék soha plázában, a slow-fashiont kombinálom azzal, ami megtetszik és nem jön szembe.
2014. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem három züllött goth csajt a gimiben. Bírtam őket, jóban is voltunk. Egy közülük továbbtanult, egyetemen nem illeszkedett be, de jól fizető szakmája lett, most már családanya, pénze is van, befutott.

A másik szintén kapott valami munkát, lecsillapodott, de egyedül él ha jól tudom, nem is akar családot, ő is éldegél.

A harmadikról viszont nem tudok semmit. Talán valahol külföldön lehet, vagy a franc tudja.

2014. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Haha, a fiatalkorodat azt te pazaroltad el kedves kérdező, valószínúleg fogalmad sincs a világról. Összeszámolni se tudnám, hány rockkocsmában voltam, fesztiválok, bulik, csajok, pasik, bárcsak megint tizenéves lehetnék... Az ilyen begyöpösödötteknek, mint te, két lehetősége van: 1., bekattanak 30 fölött és nekiállnak bulizni, drogozni, 2., még ezt sem teszik meg és a legnagyobb unalomban élik le az egész életüket, úgy, hogy talán még egy jót nem is beszélgettek senkivel.
2014. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sátánista sose voltam, de goth-dark jellegű igen, és megmaradtam, a ruházatom kevésbé "csipkés" és kevesebb ékszert hordok (sminkelős meg sose voltam). A jellemem, ízlésvilágom megmaradt, csak kibővült. Jóval fiatalabbnak néznek a koromnál a ruházatom miatt (gondolom), ennyi. Nem nőttem ki.

32N.

2014. aug. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!