Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sok férfi olyan agressz...

Nagyon sok férfi olyan agresszív. Ez miből ered náluk? Sorban állnak magyaráznak, legkisebb butaságokon is felhúzzák magukat, kerékpárost a saját sávjában leqanyá. K. Nagyon furcsa nekem.

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Tesztoszteron.
2014. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Anya magyar apa osztrák. Én kb 16 éves koromig Ausztriában éltem, nem mondom, hogy ott minden tökéletes, de itt gyakran látok agresszív embereket.
2014. aug. 9. 23:17
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Minden férfi természetből ilyen. Csak sokan nevezik bunkóságnak a jogos felháborodást, sokakból pedig kinevelték gyermekkorukba.
2014. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülyék agresszívek.Elhiszed,vagy kiüssem a fogad?
2014. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Igazad van! Azt hiszik ettől menőbbek. Itt Mo-on. pl. Németo.-ba sem ilyenek.
2014. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Tizenéves koromban jó gyerek voltam, ahogy korosodtam rájöttem nem érdemlik meg az emberek javarésze, a normális hangnemet.

Megjegyezném velem is beszéltek már úgy munkahelyen mint a kutyával, és csak azért nem nyalattam fel vele a padlót mert friss munkahely volt, másképp össze vissza vertem volna


Nyugodt vagyok egyébként, ezért én is úgy állok az illetőhöz, ahogy Ő hozzám.


Az meg üres duma hogy foglaljuk le magunkat, sportoljunk, 5. éve járok konditerembe, nem nyugtat le.

2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Itt nem a "menőségen" van a hangsúly. Én is ebbe a kategóriába tartozom, amit a kérdező leírt. Arról van csak szó, hogy nagyon sok problémám van amik csak gyűlnek-gyűlnek, végül már ilyen kis hülyeségeken is képes vagyok kiakadni. Betelik a pohár egyszerűen. A nőkkel is ugyanez a helyzet, csak ők máshogy adják ki magukból gondolom.


Nyugaton azért nincs ennyi agresszív ember, mert ott jobban élnek az emberek és alapból nyugodtabb mindenki, nincs annyi probléma. Sok dolog befolyásolja ezt, de aki itt él az simán át tudja ezt érezni. Nyilván ha lenne pénzem arra, hogy wellnessezni járjak pár hétvégente és hogy évente egyszer-kétszer elmehetnék nyaralni, megváltozna a hangulatom nekem is. De perpillanat megélhetési problémáim vannak, így nehéz nyugodtnak maradni. Az ország 3/5-e pedig bizony így él, ahogy én, vagy még rosszabbul.

2014. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Biztos külföldön is sok ilyen van, különben nem lenne az összes családi sitcom és animációs sorozat tele hozzájuk hasonló karakterekkel. Egyébként a bunkóságot és agressziót se nemhez, se korhoz, se műveltséghez nem tudom kötni. Múltkor találtam valami cikket arról, hogy az agresszió genetikailag kódolt, tehát valaki hajlamosabb rá. Meg aztán sokan rossz családban nőnek fel alkoholista szülőkkel, bántalmazó közegben, és sosem tudnak elszakadni ettől a viselkedéstől. Aztán persze vannak viselkedés- és személyiségzavarosok, depressziósok is, egy részük szintén agresszívan reagál egyszerű dolgokra is. Elég nagy része van tehát a népességnek, akiben megvan ez a jellemvonás. Főleg, hogy sokan a frusztrációt nem tudják hol levezetni. Talán a művészek szerencsések ebből a szempontból, de közöttük meg sok a pökhendi, arrogáns köcsög.
2014. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó,és utolsó előtti, teljesen igazatok van. Csak úgy mondtam,h ott pl, nekem az jutott eszembe, h itt mindenki dudál,mint az őrült pl, ott nem. De am. én nő létemre múltkor én kiabáltam ki az ablakon,mert amikor kéne,akkor meg mindenki befogja a pofikáját... Amikor egyértelműen idegesítő valami,akkor senki,nehogy az legyen,h ő jajj.. én szóltam ki az ablakon egy bunkónak. És nem vagyok mondjuk 50 éves.se 40.
2014. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Alapból van egy agresszív vezetési stílus a magyarok között, bár ez is olyan hogy más országban még durvább, van ahol meg engedékenyebbek.


De a nőket sem kell félteni, ők is tudnak heves vérmérsékletűek lenni, verekedni, ordibálni, főlegegyes kisebbséghez és népcsoportokhoz tartozók.


Akárhogy nézzük, a bennünk rejtőző állatot még mindig nem sikerült legyőzni, maximum ideig-óráig jobban tudjuk kontrollálni.

2014. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!