Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vált ki belőlem furcsa...

Miért vált ki belőlem furcsa érzéseket és gondolatokat egy kivilágított híd?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 20:57
 1/5 anonim válasza:

Hát velem is hasonló van, csak nekem nem híd, hanem egy alak... Pontosan úgy néz ki, hogy Fölül egy gömb, alul meg egy vonal, ami kimegy a gömbből... Olyan mintha egy tűre egy alma lenne szúrva.

Nem tudom honnan szedett az agyam ilyen hülye ábrát, jobb lenne, ha egy tál krumplis tészta váltaná ki a fura érzést.

JA DE a kérdésedre a válasz...

SZERINTEM-Gyerekkorodban történhetett valami egy kivilágított hídnál, de olyan kicsi voltál, hogy csak ennyi maradt meg belőle, és az érzésnek egy halvány emléke...

2014. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, ez egy fordított Standby jel, nem?:D

[link]


Amúgy nem lehet, hogy a híd, mint nagy, stabil valami gondolkoztat el így? Én is mindig megnézem a hidakat ha este villamosozok, nagyon szépek:) Bennem is van olyankor egy pozitív "wooow érzés". Egyrészt mert nagyon szépek, másrészt mert mekkora folyót érnek át, és milyen durva, hogy megtartják magukat, szóval belevegyül egy ilyen nehezen felfogható érzés, hogy igazából nem tudom, mitől bírhatnak ki ennyit. Meg betont, meg villamost 2 percenként, mennyi autót... Szóval ez a felfoghatatlanság-érzés és a szépség elég sztem ahhoz, hogy furcsa, picit félelmetes érzésed legyen, pláne ha nem Bp-re születtél, hanem később találkoztál ilyenekkel.

2014. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát majdnem:D Amúgy mostanában... Illetve 2-3 éve már nincs ez az érzésem, és egy pöppet hiányzik ami azt illeti:D

~Az 1. Válaszoló

2014. júl. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De Bp-re születtem,és nekem egy lány jut az eszembe a kivilágított hidakról..De a budai várban lévő épületek kivilágított állapotban is...A gellért hegyről gyönyörű a város..Nem tudom mi lehet...Meg eszembe jutnak még olyan dolgok hogy vágyakozok a hídhoz..
2014. júl. 25. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebből mit tudtatok leszűrni.
2014. júl. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!