Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondanátok véleményt rólam?

Mondanátok véleményt rólam?

Figyelt kérdés

lány vagyok és 15 éves

A kedvencem filmek közül a horror, már kiskorom óta, de úgy igazából mindent megnézek, ha nagyon muszáj a romantikus filmeket is, de azt inkább kihagyom. Bírom a véres dolgokat, hideg vérrel végignézem, ahogy a filmekben megölnek valakit, meg hasonlók. (Emiatt vannak, akik félnek tőlem és azt gondolják pszichopata vagyok.) Nem hordok szoknyát, csak ha nagyon muszáj, nem sminkelem magam, nem járok bulizni, de nem is érdekel igazából, hogy én ott ugráljak a sok részeg paraszt között. Igazából kicsit fiús vagyok, tudok valamennyire focizni és az is látszik rajtam, hogy évekig magyar rapet hallgattam, mostanában meg inkább rockot meg metált. Okos, vicces vagyok, de nem bírok ki 5 percet anélkül, hogy beszólnék valakinek, persze legtöbbször csak viccből. Agresszív vagyok, könnyen ideges leszek és képes lennék megverni bárkit, aki hozzám szól. Megbízható vagyok, kegyetlenül őszinte és azt mondják, ha épp nem vagyok olyan kedvemben, hogy mindenkit lemészárolok, akkor bárkit fel tudok vidítani. Szeretnék majd pierceinget (ínyféket és kulcscsont alá) és tetoválást (sokat jól látható helyekre). Nem gondolok a következményekre, sokszor még utólag sem. Nagyon beteg humorom van és egy csöppet perverz is vagyok :D

Igazából fiúk véleményére lennék nagyon kíváncsi, de írhat bárki. Mit gondoltok? Összejönnétek egy ilyen lánnyal, vagy törődjek bele, hogy egyedül maradok? :D



2015. febr. 1. 14:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és azt kihagytam, hogy együtt érezni aligha tudok:(
2015. febr. 1. 15:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Unalmas. Minden második ember... dettó-ugyan-ez.
2015. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na megtaláltam életem asszonyát, csak még fiatal keres fel 3 év múlva


23/F

2015. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2es jóféle embereket ismersz ha felétek minden második ember megbízható és őszinte
2015. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor én miért nem találkoztam még dettó ugyanilyen emberrel?
2015. febr. 1. 15:08
 6/12 A kérdező kommentje:
8 év az egy kicsit soknak tűnik, de megbeszéltük :D
2015. febr. 1. 15:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 és 5. Itt nem csak a megbízhatóságról és őszinteségről van szó és ezzel ti is tökéletesen tisztában vagytok.


Te annyira... annyira jobbnak képzeled magad. Érzem. Ha nem is vallod be, mintha kissé büszke lennél, hogy te horrort nézel, rapet/metált hallgatsz nem sminkelsz és hordasz szoknyát. "Fiús" vagy és ezt egy fokkal jobbnak érzed, mintha "lányos" lennél.

Az agresszivitás, verekedés, kegyetlenkedés sem áll távol a tiniktől - ezzel sem mondtál újat. Tetoválás, piercing... hadd ne kezdjek bele.

2015. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Olyan vagy mint én. :D Majdnem. Én nem vagyok fiús. :D De az a ‚cicababa' meg ‚k..vás' kinézetű sem. :D
2015. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint a többi ugyan ilyen veled egykorú. Azt hiszitek nagyon különlegesek és egyediek vagytok, de belőletek is van bőven.

Szóval ne hidd magad érdekesebbnek, jobbnak másoknál, már sok ilyen van még, mint te.

2015. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocs most nem tudok véleményt mondani mert havat kell lapátolnom de majd elolvasom...16fxdddd
2015. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!