Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is ilyen lesz a...

Szerintetek is ilyen lesz a jövő generációja?

Figyelt kérdés
Önmagával törődő (egoista), tükörben fényképezés, ez most is látszik, vagyis most bontakozik ki. Állandóan plázákba járó és vásárló emberek lesznek a jövő generációi. Csak a pénz fog számítani.

2014. aug. 11. 01:02
1 2 3 4
 21/37 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Régebben ugyanez volt, csak éppen a média miatt mondod, hogy "jajj ezek a mai fiatalok", mert a facebookon látod, tv-ben stb. Ha lett volna akkor is ilyen technológia ugyanolyan selfiek meg édes élet is lett volna. Ez túl van már lihegve .
2014. aug. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miféle prolik néznek még tv-t? Az már tényleg csak a legaljának való.


Szóval hívás és sms még oké, de már e-mailt bűn írni telefonról? Zenét hallgatni szabad?

2014. aug. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Úgy bírom az olyan beszűkölt látókörű emberek, mint a kérdező. Neked nem ez az első ilyen kérdésed, ugye?

Fejlődik a világ, változnak az emberek. Te meg csak azt a réteget akarod észrevenni, aki ilyen, hogy aztán tudd szapulni. Nem szentek, sőt hibásak ők, de te is az vagy.

Gondolod, itt nálam, egy 5000es faluban is ezt tapasztalom? Plázákba járunk, telefont nyomkodunk?

2014. aug. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nekem direkt nincs okostelóm bezzeg a szüleimnek van minden ami trendi, nyugdíjasként a felét nem tudják kihasználni :D
2014. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

Na mondjuk a mobiltelefonok engem is idegesítenek.

20 éve is megvoltak nélküle az emberek.

Csak egy példa:

haverommal kiemntünk horgászni, és a barátnője fél óránként hívogatta telefonon, h na hogy vagytok, fogtatok már valamit, meg ő épp mit csinál stb stb. Haverom meg mihelyt fogott valamit, már fényképezte is le és küldte el neki. Gondolom nem ért volna rá este megmutatni, amikor hazaérünk. Ez már kissééé betegessss...

Én meg még telefont se vittem magammal pedig nekem is van barátnőm.

A mobiltelefon túlzottan kapcsolatfüggővé tesz.

2014. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Májkrémeskenyér.
2014. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Jéééézusom...mindenkinek egy élete van...


Volt aki a Don kanyarban töltötte a fiatalságát, volt aki a gulágon, recsken, akárhol...van aki tolókocsiban..


a többi meg a grundon, vagy a bolhás moziban..


aztán meglódult a műszaki evolúció.


ezt használjuk most nagy nagy örömünkre.


te is a pénzed számolod, csak kevés van, ezért vagy rossz hangulatban. irány egy pláza tetőterasza, és kérj egy kólát..

2014. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kdemFfbS5H0


Remélem tetszeni fog kérdező! :D

2014. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem az első kérdése. arról lehet felismerni a kérdezőt, hogy átlagban 12-szer említi az okostelefonokat, az értelmi szinten aluli műsorokat, és arról, hogy sose hallgat meg vagy olvas el más kommentet, csak dönti magából az ordenáré világképét.
2014. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, te úgy beszélsz, hogy "fotóztassák", szóval...kicsit nevetségesnek érzem a prolizást a te szádból...


De tényleg csak az alja vidékiek néznek már tévét, szerintem sokkal jobb most, hogy van net, mert sokkal több igényszintet képesek vagyunk így megkülönböztetni, és megélni magunkat azok szerint!


Az egoista nem baj, a tükörben fényképezés nem baj, a plázákba munka után nem járnak majd, és vásárolni fognak, mert fogyasztók. Igen.


27 vagyok, de nekem ez nem fáj. :) Neked se kéne...

2014. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!