Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez volna a jövő generációja?!...

Ez volna a jövő generációja?! (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Komolyan a mai fiataloknak az a legnagyobb problémájuk, hogy a ZP nevű, primitív szórakozóhelyet be akarják zárni? Mikor és hogyan süllyedt ideáig a magyar fiatalság?

(Én egyszer voltam a ZP-ben, de semmi különöset nem találtam benne, ami miatt nyitva kellene tartani!)


2011. szept. 21. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Az nem érv, hogy te nem találtál benne semmi különöset. Ez csak a szokásos "bezzeg az én időmben" nyavalygás. Egyáltalán miért zavar téged az, hogy ez nekik problémát jelent? Vagy ennyire nincs jobb dolgod??
2011. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Fiatalkorban neked is a bulizáson járt az eszed, nekem is. Akkor még nem foglalkoztunk politikával.
2011. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én kb 5 éve voltam utoljára, mert már kinőttem belőle, de régen semmi problémám nem volt vele. Azért szerettem, mert sok volt a fellépő és viszonylag ismeretlen zenekarok is kaptak lehetőséget.

Úgy gondolom kicsit beszűkülten állsz a témához. A szórakozóhelyet és a bulit az ott megjelenő emberek befolyásolják. Maga a helyszín teljesen alkalmas lenne arra, hogy jól el lehessen tölteni az időt.

2011. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor be kell záratni mindet. Ők meg ráérnek tüntetni.
2011. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Komolyan, ezért tartunk ott, ahol vagyunk...

A hozzászólásokra nem írok inkább kommentet.

2011. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja persze hogy ezért...:)
2011. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is fiatal vagyok, mégse járok bulizni. Utálom az embereket.
2011. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Közéjük kellett volna lőni, mint 56-ban. Csak az a különbség, hogy 50 éve emberek közé lőttek, most meg hülyék közé ment volna.
2011. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azért nagy probléma,mert például más szórakozóhely nem igazán alkalmas mozgássérültek számára vagy mert diszkókat én pont utálom és zp-s bulik a nyári fesztiválokat idézik.
2011. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En szerettem oda jarni, egy csomo koncerten voltunk, de hanyok azoktol akik kimennek tuntetni, mert olyan csicskak, hogy hagyjak, hogy egy ceg babukent rangassa oket az anaygi haszonszerzesi celjaira.... Es meg kozben azt is hiszik magukrol, hogy valami istenverte jofejek, akik kiallnak valamiert. Presze, egy illegalisan fenntartott szorakozohelyert. Bezarjak megyek mashova. szarok ra.
2011. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!