Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerül engem, vagy mi van?...

Kerül engem, vagy mi van? Férfiak, ti miért csináltok ilyet ha csináltok? Lányok, van ilyesmi tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Okot nem adok rá, mégis egy ideje ezt veszem észre. Az illetővel korábban jó viszonyt ápoltunk, mint valamilyen lelki társak, mindent meg tudtunk beszélni, közel kerültünk egymáshoz. Nekem is lett kapcsolatom, neki is, idővel eltávolodtunk egymástól, viszont voltak alkalmak amikor még beszéltünk, a már meglévő kapcsolatom ideje alatt interneten, hogy mondta amikor érezte hogy történt velem valami, hogy fontos vagyok neki, aggódik értem. Idővel annyira eltávolodtunk, hogy most már nem is beszélünk, még interneten sem. Az én kapcsolatom tart, az övé már véget ért. Azóta amikor fellépek facebookra, azt látom, hogy ő azonnal lelép, először azt hittem hogy ezt csak benéztem, de egy este leforgása alatt volt hogy 3x szembesültem ezzel. Pedig nem keresem, nem beszélünk, sem semmi. Mi adhat okot egy férfinek arra, hogy így viselkedjen? Azt tudni kell róla, hogy amolyan "üzengetős" típus. Ha megosztottam valamit, ő hasonlóval reagált, ha kitettem egy képet, ő a saját oldalán reagált az enyémre. Ahelyett, hogy mondjuk elmondta volna mit is akar, vagy rám írt volna, vagy valami. Már mások is felfigyeltek rá, hogy mit művel. Tehát ebből is gondolom, hogy ha korábban képes volt trükközni, akkor most is lehet valami alapja.

2014. aug. 13. 07:44
 1/7 yuda ***** válasza:

Nem értem a kérdésed.

Most egy pasi kerül téged és te ezt egyértelműen be tudod azonosítani, hogy így van.

Mivel ez így van, fogadd el tényként. Ilyen egyszerű.

Az is tény, hogy a miértjét nem akarja lekommunikálni veled.

Ez van.

Ezt is fogadd el.

Hogy miért? Ezt ő tudja egyedül, de nem mondja el neked.

Nőj fel és fogadj el dolgokat, amiken nem tudsz változtatni.

Semmire nem mész azzal, ha páran beírnak tippeket. Úgysem találják ki a gondolatait, így nem érnél vele semmit.

Lesz még sok olyan dolog az életedben, aminek nem tudod az okát, de attól még elfogadhatod.

2014. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem olvasom végig, de a válaszom így is érvényes:

minden férfi más

2014. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tuti, hogy szerelmes beléd!
2014. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vesztetek össze?
2014. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináld te is azt, amit ő. Kerüld.Ha feljön a facebookra, lépj ki te. Észre fogja venni, hogy te is kerülöd, és akkor ő fogja magától azt kérdezni, hogy vajon miért? Lehet, azért, mert neked barátod van, neki más nincs, és nem akarja, hogy azt hidd, akar valamit tőled, vagy csak egyszerűen kellemetlen neki a szituáció, szégyelli, hogy így járt, vagy a szakítás miatt nincs kedve egy másik nőnek panaszkodni, a férfiak különben sem panaszkodósak, csak eszik magukat. Szóval te is járjál el úgy, mint ő.
2014. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jav.: neki már nincs
2014. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most sem tudok okosabbat írni, mint tegnapelőtt a másik kérdésedre.
2014. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!