Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy gyakorikerde...

Miért van az hogy gyakorikerdeseken elkezdünk beszélni egy felhasználóval 1-2 üzenet után már nem ír s többség?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem barátkozni akartak.
2014. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert ez az oldal nem a csevegésre készült.
2014. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,hogy kivételes e az én esetem, de a többség akivel levelezni kezdtem visszaírt többször is, sőt heteket/hónapokat irogattunk.
2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én többre jutottam 1-2 üzenettől egy személlyel de a távolság miatt vége lett!
2014. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen a többség ilyen, de azért 1 felhasználó kivétel.
2014. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Velem ez akkor történik meg, ha kifejezetten barátokat keres valaki, és nem mondom meg a nemem és a korom, és már elküldenek a pitsába, hogy így nem tudnak velem beszélni.


???


A másik meg, amikor szintén baráti a kérdés, és mondom, hogy nem keresek párt. Erre nem írnak vissza. De akkor miért barátot írnak, miért nem párkapcsolatot?

2014. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En 2 eve itt talaltam meg a barátnőmet :) 16/l
2014. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.


Magány, egyedüllét kategóriát szoktam böngészni, írok embereknek, de alig válaszolnak.


Ha már az embernek nincsenek haverjai, magányos, akkor nehéz 5 percet rászánni egy válaszra?


Nem azt mondom, hogy itt fogja megtalálni az igaz barátságot,vagy a szerelmet, de valamit tenni kéne a magány ellen. Legalább elütné az időt.


Főleg, hogy full anonim az oldal, azt mondasz, amit akarsz :/

Tényleg nem értem.

2014. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt egy eset, amikor írkáltam 1 lánnyal váltottunk pár jó szót, írta hogy beszélgessünk facebook-on mert látni akarja a képeimet, nevemet stb...stb... Én írtam hogy nincs facebookom. Erre ő elküldött a jó édes anyámba, meg hogy mit képzelek én magamról, egy senki nem létező ember vagyok facebook nélkül stb... Ennyi volt,nem is írt többet.
2014. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Velem is volt már ilyen, hogy írtam itt embereknek de nem írtak vissza.

Főleg akik beszélgetni akartak.

2014. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!