Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelent ekkora problémát...

Miért jelent ekkora problémát ha őszinte vagyok? Több lent

Figyelt kérdés
Ismerősöm szerint ritka már az őszinte ember ezért örül,hogy én az vagyok. Viszont rengeteg ismerősöm/barátok besértődik ha őszinte vagyok,de akkor is ha nem. Mégis honnan kéne tudnom,mikor legyek az és mikor nem? Miért olyan nagy probléma ez? Nem tehetek róla.. ami a szívemen az a számon. Ti mit szerettek ha őszinte az ember vagy ha nem? :(

2014. aug. 15. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés :)
2014. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dologban,amiben nincs tét,minek hazudnál?

Persze,ha a főnök vagy tanár kérdez,nem biztos,hogy megéri őszintén válaszolni. :)

2014. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az őszinteség nem baj, csak öntsd kulturált formába.
2014. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, én se tudom visszanyelni a véleményem. Sokszor méregetem, hogy kimondjak-e valamit vagy se, és akkor aztán jön a hogy lehetsz te ilyen bunkó duma. Na de Nehogy már én legyek a hülye a nagyrabecsült igazságommal együtt. Sokan hangoztatják milyen fontos az őszinteség, aztán meg csak meglepődnek. Pedig finoman fogalmazok. Próbálok.
2014. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert bármi van, az emberek azt szeretik ha dicsérve vannak, legtöbb esetben a véleményünket is azért kérik csak, hogy plusz egy ember mondja nekik hogy "igen ez így jó lesz". És azonnal támadásnak veszik ha nem pozitív kritikát fogalmazol meg.


Meg persze, az is fontos hogy a kritika az kritika legyen, kulturált formában, és ne csak leszólás.

2014. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze nem szoktam hozzájuk vágni,hogy milyen ocsmány vagy ilyenek. Elmondom szépen,hogy pl: szerintem nem áll jól neki a ruha. Mert itt ott furcsán áll,de a szín jó nézzen más fazont biztos itt találunk olyat ami tökéletes :)
2014. aug. 15. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!