Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csapnak be a lányok?

Miért csapnak be a lányok?

Figyelt kérdés
Leszervezek egy álomrandyt a csajt, tóparti séta, vagy mozi. Aznap még azt mondják h remélik találkozunk még. Másnap felhívom még mindig ugyan azt mondják, de ha már 3-4 napot ülepedig a dolog, már magyarázkodnak. Nem tartom magam se rondának, se rossz fejnek, mit ronthatok el?
2014. aug. 16. 22:03
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy lebeszélünk egy találkát és azt látom h fb re meg posztolja ki magát és egy buliban van. Én meg várok rá
2014. aug. 16. 22:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress másik csajt. Ha az is átver, azt is dobd és keress másikat. És így tovább.
2014. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát az a baj ez nálam nem így megy, minden egyes ilyen után 2 szer meggondolom h elhívjak e vkit. A sokadik után már teljesen elmegy, most itt tartok. 1-2 hónapig senkit nem hívtam el sehova, most megint átvertnek érzem magam.
2014. aug. 16. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:

rossz lányokkal kezdesz:)

Részvétem miattuk:/

2014. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az a gond hogy túlságosan a kedvükben akarsz járni. Ne a helytől legyen álom a randi. Hanem hogy veled lehet. Érd el,hogy ki akarja érdemelni hogy veled lehet! Néha engedd hogy szenvedjen a hiányodtól. Aztán hidd el nem akar buliba menni.
2014. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szard le, legyél gátlástalan. Be fog ájulni, ha határozott vagy, és céltudatos.
2014. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5 ös válaszoló, igazad van, de első randy után úgy h még annyira nem is ismerjük egymást nem tudom h érjem el, mit tudnék neki mondani ez ügyben, ötletem sincs.


Mondjam neki h: "figyu ne pazarold az időmet, mond mit akarsz tőlem?" Kicsit bunkó lenne :)

2014. aug. 17. 07:00
 8/10 A kérdező kommentje:
6 os válaszolónak: Eléggé céltudatosnak tartom magam, 8 éve gitározok, minden héten heti 3 szor járok edzésekre stb..., legtöbb célomat el is értem már az életben pedig csak 23 vagyok. Sajnos ezt személyiségemben nem szeretem tükrözni annyira. Nehezen nyílok meg mások előtt.
2014. aug. 17. 07:06
 9/10 anonim ***** válasza:

rosszul állsz az egészhez.


amíg nem ismersz valakit addig nem "randy"zol senkivel. max ha már jártok, és kiérdemelte a figyelmed, akkor viszed el jó helyekre.

a bulizós lányokból amúgy sem lesz komoly partner, az unalmas otthonülős könyvmoly lányok lehet jobban értékelnék az ilyesmit.


inkább legyél egyenes bunkó = férfi, mint csaholó pincsikutya.

szerintem még éretlen vagy, mert nem értékeled magad.

2014. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gitárod pengeted, .aszodat meg mégse lengeted???? Hát valamit nagyon rosszul csinálhatsz. A csajok döglenek a gitáros fazonokért, lövésem sincs miért, de mindnek megvan ez a gyíkja. Talán ha nem ezzel indítanál... lehet ezerszer jobban szólna. Meg különben is, Hevesi is megaszondta, hogy ezt egy életen át kell játszani, meg ott van a fődíj, a csíkos napernyő, és Jeremy.
2014. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!