Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit tennétek, ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek, ha más srác/ok csapnák a szelet a barátnőtöknek? Vagy nem érdekel, hisz a lány veletek van? Lányok tanácsát is várom! ) :

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nekem ő a második, neki én első. És hát ő eléggé félénk, nem nyílt még velem szemben(pedig általában beszédes társasági ember)

Én nagyon szeretem, sok hónapot vártam rá, míg összejöttünk.

Van egy fiú akit régebb vissza utasítottam, de még mindig próbálkozik, akkor is mikor a barátommal vagyok, néha jön oda 'dumálni', vagy mikor jön el mellettem mindig próbálja végigsimítani a kezem. Más fiúk is néha mondanak ezt-azt suliban,mikor megyünk el mellettük. De ez engem mind nem érdekel, mert én Őt szeretem.

Észrevettem rajta, hogy mostanában olyan más lett, mintha kezdene elhidegülni,vagy nem is tudom. Pontosabban azóta, mióta az a másik srác, aki próbálkozott régebb, jött velem szembe, és meg akarta fogni a kezem, én értelem szerűen elhúztam, de azthiszem úgy jött ki, mintha csak akkor húztam volna el a kezem,mikor megláttam Őt.

Nem értem miért csinálja ezt a többi fiú, eléggé idegesítő, de nem tudom mit tegyek.

Ez lehet az oka annak, hogy a párom megváltozott? De nincs oka rá, hisz én CSAK Őt szeretem. Néha azt látom rajta, hogy nem olyan lelkes, mint az elején, nem mondja ugyanazokat a kedves dolgokat, máskor viszont mintha megint a régi lenne.

Nem értem mi van most. Szerintetek ennek a viselkedésnek a feljebb írott dolgok az okai? Vagy pedig csak annyi, hogy még nem nyílt meg teljesen nekem, és azért félénk néha ( ezt az elején megértettem, mivel első vagyok neki, de már 3 hónap után...)

Nagyon rosszul érzem magam e miatt, nem tudom mit tévő legyek.

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel? Tanácsokat várok!:(


2013. jan. 26. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

két pofon oszt cső


22F

2013. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Karatézom, és akikkel joban vagyok oszt társak, azok is félnek tölem, stilusom és kinézetem miatt.

Szal, én beszélgetnék egy sort a csávoval.

Komunikácionak hatalmas ereje van!

Ha nincs mivel komunikálni( agy), akkor jöhet a többi megoldásoknak eggyike.

2013. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ezt hogy értitek?

De vajon a barátom ezért ilyen? Ő mondjuk más fiúknak nem mond semmit, ha ilyen történik, csak látom rajta utána,hogy rosszul érzi magát, és még zárkózottabb.

2013. jan. 26. 12:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ostoba kérdés kiírása helyett, küld el a másik srácot a búsba a pároddal meg kommunkikálj, ennyit kéne tenned
2013. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján olyan vagyok, mint a barátod, csak lány. Az, hogy három hónap után sem nyílik meg neked, szerintem pont ezért lehet, amit a többi srác csinál. És nem azért mert másnak is kellesz, hanem mert valószínűleg nem mutatod ki, hogy neked azok a fiúk nem kellenek, csak ő.Lehet, hogy így érzed, de ő azzal sok mindent nem tud kezdeni, biztosítanod kell róla és akkor bízni fog annyira, hogy megnyíljon neked. 21/L
2013. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

De hogyan biztosítsam? Nem szoktam beszélni sem más fiúkkal, nincsenek fiú barátaim sem.

Azt meg nem tudom megakadályozni, hogy beszóljanak..:/

2013. jan. 26. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah jó, igaz, hogy a barátodnak is kell magán segítenie egy kicsit, mert ha lennének fiú barátaid, vagy más fiúkkal is beszélsz, tudnia kell helyrepakolni magában a dolgokat. Szoktad neki mondani, hogy csak ő kell? Ilyen szituációk után, miután beszólogatnak, mintha csak magadban mondanád, de ő is hallja azért(mármint párod), vmi olyasmit h "te már mást szeretsz" hasonlók, nemtudom, így hülyén hangzik, de szitufüggő, nem tudom normálisan elmagyarázni :D A lényeg, hogy éreztesd és mond is ki, hogy neked ők nem kellenek csak ő. És ha mentegetőzik, hogy de ezt most miért mondod, őt hidegen hagyja a dolog, akkor mond el neki őszintén, hogy úgy látod zavarja, ne hagyd, hogy bemagyarázza neked az ellenkezőjét amit érez, akkor soha nem fog megbékélni. Persze azért ha tényleg látszik, hogy nemérdekli ne strapáld szegényt :D
2013. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leszarnám. Vigye ha akarja. Se elmebeteg, se idegbeteg nem vagyok olyan szinten,hogy foggal, körömmel magamhoz akajam csatolni a páromat,ha volna. Kit érdekel, ha nem engem szeret,akkor menjen a pi-csá-ba. CSak magamat okolhatnám érte,hogy nem maradt velem. Ő csak élni akar, nyilván mint mindenki, ő is a legjobb személyt akarja magának, keresgél, had tegye. Ha nem én vagyok az,akkor így jártam, s leszarom. Aki elhódítja, azzal meg kezet ráznék,hogy adott magának egy esélyt, vakmerő volt,hogy képes volt hinni magában,hogy nálam jobb lehet, és összejött neki!

Így kell ezt csinálni, szép munka! Aztán szépen elmennek a dolgukra és kész. Ezt így kell korrektül lejátszani.

Felesleges pattogni, meg idegbetegeskedni, az agyadban az érzelmeket nem tudod úgysem írányítani,hogy kinek ki kelljen, ki ne kelljen. Ez ösztönszerűleg megy!

2013. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem én, rendben van, de Te megváltoznál a barátnőddel szemben, csak mert néhány kö-csög nyalizna neki? Ez az egész baj, hogy nem tudom mit gondol, miért megy el a kedve hirtelen az ilyentől. Nem tudom mit csináljak, hogy ne érezzen így...
2013. jan. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!