Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy némelyik...

Miért van az, hogy némelyik ember máris lehülyézi meg elhordja a másikat mindennek ha a másiknak más véleménye van?

Figyelt kérdés
Például múltkor egy rajongói oldalon leírtam hogy egy bizonyos karakter szerintem meg fog halni a történet végére ( teljesen kulturáltan ) erre jött hogy te komolyan ezt hiszed, biztosan nem nézted stb. Miért nem tudják elviselni hogy másnak is van véleménye ha az nem feltétlenül egyezik az övékkel?

2014. aug. 17. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
az emberek nagy része önző, egomániás. mindig azt hiszik, csak nekik van igazuk, és ha valaki mást állít, azt lehurrogják. mindenkit a,maguk képére akarnak formálni
2014. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem, hogyha eltérő a véleményed, és még érvelsz is, amire ő nem tud normális érvet felhozni, akkor hülye vagy, meg buta... gyakorlatilag projektál...
2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!