Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van mindegyiknek egyenes...

Miért van mindegyiknek egyenes haja?

Figyelt kérdés

Az éjjel-nappal Budapest sztárjai mind parti girl kinézetű. Meg a mostani generációs fiatalok. Egyre több ilyen party girl nő van. Hol vannak már az egyszerű nők?


Egyébként az ilyen party girl-eknek mindnek egyenes haja van. Nem göndör, nem ondolált, nem alul tépett. Akik ezeket is követik, azoknak is egyenes haja van.



2014. aug. 18. 12:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként parti girl-ekhez csak macsók meg Don Juan-ok illenek.
2014. aug. 18. 12:36
 2/15 A kérdező kommentje:

Most jöttem rá, minél "alpáribban" öltözködik egy nő vagy férfi, annál szebb a belső értéke, mert ők nem játsszák magukat hercegnőnek és parti girl-nek.


A ruha teszi az embert.

2014. aug. 18. 12:42
 3/15 anonim válasza:
9%
Mert könnyeb beilleszkedni a társadalomba sablonként , én sosem követtem a party girl stílust , nekem sajátom van , én sajátmagamat tükrözöm a megjelenésemben : rocker :) , én nem tudom értékelni a don juan - okat
2014. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alpári helyett a puritán szót kerested.


Nekem a szépségversenyen tűnt fel, hogy minden lány ugyanúgy néz ki.


Való igaz, mindenki vasalja a haját, mintha kötelező lenne.

Magam részéről sokkal jobban szeretem a természetes hullámos fürtöket.

Én is így hordom a hajamat.

Évente 2-3x vasalom csak ki, alkalomszerűen.

2014. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az őrült kérdező? Mármint nem az, aki a vloggert zaklatja a rajzaival, hanem aki szerint a nők báli ruhában járnak és nincsenek már egyszerű nők?


Imádlak! Tégy még fel kérdéseket:D Ez izgi lesz, majd figyeljétek!!!!

2014. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szeretek bulizni (nem részegeskedni, nem drogozni, nem szexelni egy este 4 emberrel, hanem BULIZNI). Most épp egy farmerban meg egy pólóban ülök a teraszon MEZÍTLÁB, a természetesen göndör hajammal, szerintem a barátnőim ugyanezt csinálják, csak nem mindenkinek göndör a haja. Szóval nem, nem minden lány partygirl, csak mi nem vagyunk olyan feltűnőek.
2014. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Próbáld megérteni, hogy a valóság köszönőviszonyban nincs a tévéből ömlő híg foslével!
2014. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. aug. 18. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:
És visszatért a jámbor keresztény kérdező, aki valószínűleg még életében nem járt a való világban(nem, nem a sorozatról beszélek).
2014. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A mai fiatalok mind a külsővel fognak foglalkozni, mivel nekik a kereskedelmi adók a menők, ahol az a jelszó, hogy minél divatosabb legyél, minél menőbb, minél több pénzed legyen, vásárolj a Westend-ből.


A Duna tv, m1 a belsővel foglalkozik. De az az idősebbeknek való, az meg fiatalok nem nézik.

2014. aug. 18. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!