Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek egyenes arányosság...

Szerintetek egyenes arányosság van a facebook-on való ismerősnek jelölés és a valós életbeli szimpátia között?

Figyelt kérdés

Vagyis: ha lassan két éve fenn vagyok a facebook-on és a kutya nem jelöl be, akkor ezt lefordíthatom 1:1-ben, hogy a kutyát nem érdeklem?

2 év= 5 ismerős.


Minden adatom fenn, név életkor város iskolák. Aki akar megtalál. Nem Kovács Istvánnak hívnak akiből van kismillió.


2014. jan. 26. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Két fajta like-ot ismerek:

Az egyik az, amikor full nyalás van, ez egy fiatal anyukának az összes fotójára vagy like nyomogatás, a másik pedig az olyan, amikor a másiknak tényleg tetszik egy fotó, tényleg dögösen néz ki az az ismerős, tényleg szép helyeket járt, stb.

2014. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem egészen értem ennek mi köze van a kérdésemre.

soha senkitől egy darab like-ot se kaptam, még attól a "kemény" 5 db-tól se aki ismerősének tart.

2014. jan. 26. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet h azt se tudják h fent vagy.. csak akkor láthatnak téged ha van közös ismerösötök.de még így sem biztos hogy látnak
2014. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet a kutyát sem érdekled,ahogy magad írtad.
2014. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutyát se érdekled, én is így vagyok. Az összes embert én jelöltem be, 1 se jelölt volna be magától. utána elegem lett a jelölgetésből és töröltem magamat. Felszínes emberekkel nem foglalkozom, inkább azokkal törődöm, akik körülvesznek a való életben.
2014. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. A FB csak kirakat, csak a felszín.
2014. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szó szerint ahogy az utolsó írta, én se fejezhettem volna ki szebben. Semmi köze nincs a fb-nak a valós szimpátiához. Engem néha napján jelölnek régi iskolatársak, innen-onnan ismerősök, de nem jelölök vissza senkinek. Én azt az oldalt csupán pár személlyel való kapcsolattartásom céljából tartom, semmi másra nem kell.


Neked miért lényeg, hogy nem jelölnek? Talán tartós kapcsolatot alakítanál ki velük? Saját eseteimből kiindulva nem fogsz. Beszélsz velük 1x-2x, és slussz. Mindenkinek meg van már a saját élete, azzal foglalkozik.


Ha 15 éves vagy, akkor meg mondhatjuk, hogy nem vagy "divatos". :)

2014. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

csak azért lényeg mert amíg nem voltam fenn hányszor hallottam, hogy "ha fenn lennél írnék meg fotót küldenék át meg ezt meg azt"


hát tessék fenn vagyok. érdekes módon most már senki se akar semmit küldeni. csak addig akartak míg nem lehetett.



Neked miért lényeg, hogy nem jelölnek?

2014. jan. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!