Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani generáció elhozza a...

A mostani generáció elhozza a világvégét?

Figyelt kérdés

Mi lesz a világgal mikor a mostani fiatalok kerülnek vezető beosztású állásba?Annyi gyengeelméjű ember él a világon,hogy az hihetetlen és szándékosan még butítják is önmagukat.Mi lesz mikor a páwa meg a swag gyerekeknek kell dolgozniuk?Akárhogy is nézzük ez egy elb**zott generáció....

(Tudom,hogy vannak kivételek,de pár ember nem váltja meg a világot)


2014. aug. 19. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem a swagek, hanem a kivándorlás miatt aggódnék.


Mindegy, azért válaszolok a kérdésedre. Nem, nem hozzák el a világvégét. Minden generációnak van semmirekellő rétege, most éppen a "swaggerek" egy részére lehet ráhúzni ezt a zsákot.

2014. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat hallok ezekről a páwákról, de valahogy ha lemegyek az utcára mégis többnyire normális kölykökkel találkozom, értelmesnek tűnő szülőkkel. Fölöslegesen aggódsz, hülyék mindig is voltak és lesznek is.
2014. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Igen, a kérdés nagyon jó és sajnos jogos is, ezt mindenki érzi.A masszív kivándorlás ténye és gondolata valóban nagyon aggasztó, látva azt is, hogy már a normális embernek se nagyon van kedve dolgozni, közepes fizetésért sem, s ez nagyon sajnálatos a 20-as srácoknál. Az az ember viszont nagy bunkó, aki azt mondja, hogy erről a politika semmi hozzáállása abszolút nem tehet ...

Másrészről viszont egy picit vígasztaló az, hogy főleg Magyaro.n vettem észre azt, hogy okosodnak a szülők és már nem olyan trehányak nevelésügyileg, erősen válogatják gyermekeik szellemi táplálékát: minőségi (olcsó) suli, tv műsorok, extra szabadidős programok. Ezeknek a már tizenéves gyerekeknek ha az arcába nézel, akkor látod, hogy nem surmók, normálisan gondolkodnak és a szülők nagyon hatékonyan, folyamatosan kommunikálnak velük, ameddig csak lehet. Gyeplőben kell őket tartani, főleg, hogy manapság sokkal több a negatív befolyás, mint a 2000.-es évek előtt.

2014. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem hinném,hogy elhozza a világvégét!

Én is a mostani generációhoz tartozom,sokat foglalkozok a külsőmmel,de ennek ellenére 100%-ban a sulira koncentrálok és a munkát se vetem meg!Szerintem attól,hogy ki hogyan néz ki nem egyből arra kell következtetni,hogy egy lusta ,semmirekellő ember,és a jövőben munkahelye sem lesz.Persze vannak kivételek!Én idén nyáron voltam diákmunkán,és szinte túljelentkezés volt,ugyhogy van utánpótlás,munkára való hajlandóság!A nagyobb gond inkább az,hogy lassan munkahelyek sincsenek..

2014. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet benne valami. de nem csak ők maguk felelnek ezért, amilyenek, hanem az ő szüleik elsősorban, mert ők nevelték(ha nevelték egyáltalán!!!!!) ezeket a gyerekeket. én is mai gyerek vagyok, 21 éves leszek. de én is döbbenten szoktam nézni a velem egykorúakat. ez a világ igazából erre van ítéltetve. megmenthetnénk a bolygónkat, de ehhez az egész emberiségnek össze kéne fognia a politika, a háttérhatalmak és nagyjából minden ellen. szép lassan elhülyülünk és kihalunk a saját baromságaink áldozatai leszünk
2014. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!