Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mi alapján döntötök?

Ti mi alapján döntötök?

Figyelt kérdés
Van két dolog amire régóta vágytok de csak az egyik lehet meg, mi alapján választotok?

2014. aug. 19. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az a dolog.

Amúgy az, amelyikre épp nagyobb szükségem van, ha egyformán szükséges, akkor azt amiről úgy gondolom, jobban megéri jelen pillanatban.

Ha minden mindegy, akkor legyen fej vagy írás :D

2014. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hüllőt (leopárdgekkót) már kb 3-4 éve szeretnék, most van rá keret :) A számítógépem és szívesen fejleszteném, erre is van keret :) de vagy ez vagy az...
2014. aug. 19. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt azt hiszem azt kell eldönteni, hogy mennyire fontos gépet újítani.
2014. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a leopárdgekkó helyett törpe gekkót választanék,igaz hogy sokkal kisebb,de kevesebb pénzbe is kerül,így maradna a gépre is.. ( persze nem tudom miért a leopárdot nézted ki, és hogy miért az fontos neked) vagy más állatot néznék.
2014. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy "modern" gépnél 2G RAM az alap, nekem 0,99GRAM van, a processzorom még jó is mivel 3,00Ghz a VGA-t nem tudom megnézni :D Az alap játékok elfutnak rajta (COD 1-2,Age Of Empire 2,Heroes IV.) de azért mégis jobb lenne újakkal játszani :)
2014. aug. 19. 21:02
 6/11 A kérdező kommentje:
A leopárdgekkót tenyésztőtől olcsón be lehet szerezni, meg jobban tetszik is :)
2014. aug. 19. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Amelyikre jobban vágyok.

Volt hogy választanom kellett de a szívem elárulta a helyes döntést, így azt választottam amelyiket jobban szerettem volna.

2014. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Amelyik fontosabb.:D
2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fej, gekkó, ha írás, gép. Mikor a levegőben van a pénz, és mondjuk a fejre, vagy a gekkóra gondolsz, azt válaszd. Ha a másikra , azt.
2014. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy jó gépre szűkséged lesz a mindennapokban, ellentétben egy gekkoval csak feladat van.
2014. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!