Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-15 körüli lányok, általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 körüli lányok, általában mi fog meg titeket egy srácon, milyen külső tulajdonság alapján döntötök arról, hogy az adott fiú helyes-e vagy sem?

Figyelt kérdés
15 fiú
2012. júl. 12. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
legyen vastag aranylánca!!!!
2012. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg mernék esküdni, hogy tegnap már volt egy majdnem teljesen ilyen kérdés.
2012. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az arca+alkata alapján:)
2012. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 : lehet, biztos, hogy nem én kérdeztem :D
2012. júl. 12. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Boci Boci Tarka: Őszintén mennyit ülsz gép előtt? :D Nem zavar, csak ha feljövök reggel, fent vagy, ha feljövök délben, fent vagy, feljövök este, fent vagy. :D Egyébként a kérdés válaszai engem is érdekelnének. 16/F
2012. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nacui ***** válasza:

Szia.

Nos minden csaj másra figyel. Én elsősorban az arcot nézem. utána jöhet a test alkat, bár én a vékonyabb fiúkra bukok (pár kocka lehet de ne vigyük túlzásba!!!). Azon kivül, volt olyan fiú akinek elsőnek a szemét vagy a hangját vettem figyelembe, és ha az tetszett a többi már nem is érdekelt.

16/L

2012. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mikor 14 éves voltam, akkor kerültünk gimibe, totál belezúgtam az egyik új osztálytársamba... Mert annyira nyitott volt, közvetlen, mosolygós, és gyönyörű fogai voltak. Kicsit elálló füle volt, de ez sem zavart, mert annyira megnyerő volt a személyisége és a mosolya. Mondjuk nekem később is nagyon fontos volt, hogy szép fogai legyenek a srácnak. Az összes pasimnak szép egészséges fogai voltak... Azóta is kizáró ok nálam a valakinek mondjuk fekete a foga...
2012. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!