Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátságnál is számít a kor?...

Barátságnál is számít a kor? Ti mi alapján döntötök?

Figyelt kérdés
Ragaszkodtok hozzá hogy elsősorban a saját korosztályodból találj barátokat?
2011. febr. 18. 23:13
 1/3 A kérdező kommentje:
ragaszkodsz*
2011. febr. 18. 23:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a saját korosztályo1dban akadsz barátra a legnagyobb valószínűséggel, mert a legtöbb esetben velük van közös érdeklődési köröd. Mivel 18-23 év közöttiekkel vagyok szinte folyamatosan összezárva (vagy koliban, vagy suliban), máshonnan nem igazán válogathatok, de itt is bőven találtam hasonló érdeklődési körű embereket - különcök tartsanak össze :)
2011. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dehogyis! nem számít! 15 éves korom óta egy nálam 16 évvel idősebb pasi az egyik legjobb barátom. most 22 vagyok. soha nem okozott problémát a korkülönbség a barátságunkban :) még az sem, hogy nem azonos neműek vagyunk.

a barátságban szerintem nincs szegény vagy gazdag, szép vagy csúnya, öreg vagy fiatal :)

üdv,

22/L

2011. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!