Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Hajnalba azt álmodtam,hogy otthol(kulfoldon vagyok,szuleimm othol vannak)volt egy sánta kutyánk,en is othop voltam apu le akarta vagni a kutya labat,en nem engedtem anyu megutott,furcsa,almomba ereztem hogy fejen utot,ez mit jelent?Azt tudom h a santa kutya:rosz hir.de hogy fugg ez ossze.othol tortent valami? Leci.segitsetek.nagyon aggodom.

#kutya #álom #sánta kutya #család.rossz hír.
2014. aug. 20. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
b*sszus én is álmodtam már ilyet,csak azt a kutyát ismertem,a kutyám volt és anyám akarta levágni a lábát és aztán kaptam helyette egy robotkutyát és a robotkutyával megkerestük az igazi kutyámat,amit anyám eldugott egy pusztás helyen,ahol volt egy kis ház és az mögött volt.amúgy nem..nem tudom mit jelent.
2014. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!