Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem kihasználom az...

Úgy érzem kihasználom az önzetlenségét. Mivel tudnám viszonozni azt a sok jót amit kapok?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön dolgozom, és a helyi kisváros pizzázójába szoktam járni, ha valami nem házi kosztot ennék. A fônök hónapok óta kerülgetett, kedveskedett nekem, egy hónapja össze jöttünk.


Ô minden este frissen fôzött ételekkel vár, állandóan elvisz mindenféle szép helyre, és természetesen ô fizet mindent.


Nekem mindig azt mondja, hogy ne költsek fölöslegesen, tartalékoljak, tegyek félre. Tény, hogy keveset keresek, de ezt kiküszöbölendô mindig mindim neki, hogy csak legyünk magunkban, ne vigyen olyan helyre ahol fizetni kell. Nekem ez kínos.


Ô meg csak mindig mosolyog erre.


2014. aug. 22. 16:39
 1/1 anonim válasza:
Figyelj lehet ez neked kínos,sőt nekem is az lenne de ő szeret és te is meglepheted őt olyanokkal melyek nem olyan drága dolgok! vegyél egy szál virágot,az otthonotokban várd valamivel pl: nézzetek meg egy filmet,készítsetek közös képeket melyeket utána kirakhatok a házban! Hidd el örülni fog neki! az apróság néha nagyobb ajándék
2014. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!